Alopecia Anti Hair Loss Serum Dermal Spray 60 Ml - %5 Procapil Saç Serumu
Alopecia Anti Hair Loss Serum Dermal Spray 60 Ml - %5 Procapil Saç Serumu

Alopecia Anti Hair Loss Serum Dermal Spray 60 Ml - %5 Procapil Saç Serumu (ALO896654)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺86,25(KDV Dahil)
Barkod : 8697633896654

Alopecia Anti Hair Loss Serum Dermal Sprey 60 ml - %5 procapil Saç Serumu

 

Saç dökülmesine tıp dilinde alopesi denir. Saç dökülmesinin birden çok farklı sebepleri söz konusudur.Bu sebepler genetik yatkınlık, beslenme faktörleri, hormonel durumlar, kimyasal maddelere maruz kalmak, bağışıklık sistemi, ilaç kullanımı, psikolojik rahatsızlıklar, stres, çeşitli deri hastalıkları şeklinde sıralanabilmektedir. Bu soruna ilişkin sorunun kaynağı ele alınıp, gerekli adımlar atılabilirse saçın normal olarak uzaması sağlanır. Saçların güçsüzleştiği, yoğunluğunun azaldığı hissediliyorsa ve dökülen saç telleri arttıysa bir saç dökülme problemi söz konusudur. Bu proplemin kaynağı geçici ya da kalıtımsal olabilir. Uzun süren klinik araştırmalar sonucunda Alopecia Anti Hair Loss Serum Dermal Spreyin özel formülü bu problem için bir çözüm sunmaktadır.

 

Ürünün Faydaları

 

Alopecia saç serumu saçların köklerinden uçlarına kadar bakım ve onarılmasını sağlayarak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saç köklerini güçlendirir. Saçlara yumuşaklık ve esneklik sağlar. Taranmasını kolaylaştırır. Zayıf saç köklerini uyararak harekete geçirir ve saçı geliştiren damarlarda büyüme sağlar. Böylece saçların büyümesini ve oluşumunu sağlar. Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır. Ayrıca saç derisindeki yağ oranını düzenler, kök hüclerine nüfuz ederek kan dolaşımını hızlandırır. Dökülmeye sebep olan genleri etkisizleştirerek yıpranmış kök hücrelerini yeniler. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde saç tellerinin kalınlaşmasına destek olur. Yeni çıkan saç tellerini de koruyarak onlara hacim kazandırır.

 

Kullanım Alanları

 

Alopecia Anti Hair Loss Serum Dermal Sprey androgenetik alopesi kaynaklı saç dökülmesi sorununda saç kaybının önlenmesi, dökülmeyi azaltması ve saç büyümesinin uyarımında kullanılmaktadır. Saç bölgesinde kullanılır. Unisex bir üründür. Kadın ve erkek için kullanıma uygundur. Saç köklerinin güçlendirilmesinde ve canlılık kazandırılmasında kullanılır. Dökülmenin olduğu saçlı ve kuru bölgeye sıkılır. Masaj yapılarak emilimi sağlanır. Günlük kullanıma uygundur.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Ürünün cilt tipine ve kullanım alanına uygun bir şekilde kullanılması gerekir. Ürüne ilişkin herhangi bir yan etki ve alerjik uyarıları kaydedilmemiştir. Bir olumsuzluk durumunda derhal sağlık profesyonellerine danışmak gereklidir.

 

Ürün Bileşimi veya Ürün İçeriği

 

Alopecia deri spreyi apigenin, oleanolic acid, biotinly tripeptide-1 içermektedir. İçeriğinde bulunan %5 procapil, saw palmetto, panthenol, vitamin E, Polyquaternium 10, Sodyum PCA sayesinde saçların güç kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki özel formül sayesinde saç dökülmesine neden olan en önemli faktör DHT’ye karşı etkilidir. Procapil saç dökülmenin en önemli nedeni DHT (di hidro testosteron) oluşumunu azaltıp, saç folikülündeki kolajen düzeylerini arttırarak saçın saç köküne daha çok bağlanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda procapil, DHT hormonunu engelleyerek saç köküne zararlı maddelerin ulaşmasını engeller. Böylece saç dökülmesinin önüne geçer. Dünyanın her yerinde bilinen ilaç firması Sederma Pharma bilim adamları tarafından geliştirilen procapil maddesinin saç dökülmesindeki tedavisinde başarısının %90'ları bulduğu bilinmektedir.

 

Alopecia Anti Hair Loss Serum Dermal Sprey yapılan kinik testler ile güvenilir ve etkinliği yüksek olarak tanımlanmıştır.

Benzer Ürünler