Alopecia Intensive Hair Care Cream - Saç Bakım Kremi 300 Ml
Alopecia Intensive Hair Care Cream - Saç Bakım Kremi 300 Ml

Alopecia Intensive Hair Care Cream - Saç Bakım Kremi 300 Ml (ALO897217)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,00(KDV Dahil)
Barkod : 8697633897217

Alopecia Intensive Hair Care Cream - Saç Bakım Kremi 300 mlSaç onarıcı ve besleyici yoğun bakım kremidir.


Saç Tipi: Tüm Saçlar

Ürün Özellikleri
İnce ve cansız saçlar için formüle edilmiştir. Alopecia Yoğun Saç Sakım Kremi, saçın kalınlaşması, kuvvetlenmesi ve nem kazanması için kullanılabilen bir üründür. Saça parlak, canlı ışıltılı bir görünüm verebilir.

Ürün Avantajı
Saçların güçlenerek hacim kazanmasına, yıpranan saçların onarılmasına, yıpranan saçların düzelmesine ve daha sağlıklı olması için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı
Periyodik olarak saçınızın şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra saç kremini saç diplerine temas ettirmeden saç uçlarına uygulayınız. Saçınızda 1-2 dakika beklettikten sonra durulayınız.

Saçlar gün içinde çok fazla işleme maruz kalabilir. Bu işlemeler genelde, fon, maşa, boya gibi işlemlerdir. Saçları güzel göstermenin yanında birde saçların bakımını da bayanların ihmal etmemesi gerekir. Bu nedenle saçlar için en uygun olan saç bakım ürünlerinden kullanmaları saçlar için oldukça avantajlı olacaktır. ,

Alopecia Intensive Hair Care Cream - Saç Bakım Kremi ile saçlar artık daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşacaktır. Özellikle yaz aylarında kullanımının sıklıkla yapılması gerekir. saç bakım kremini www.farmareyon.com adresinden temin edebilirsiniz. 

 

Benzer Ürünler