Benzer Ürünler
Avene-Avene Cicalfate Lips Repair Balm 10ml
Avene-Avene Cicalfate Lips Repair Balm 10ml

Avene Cicalfate Repair Lip Balm 10 ml (AVE101263)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺160,65(KDV Dahil)

Avene Cicalfate Repair Lip Balm 10 ml

Çatlamış, tahriş olmuş dudaklar için yatıştırıcı ve besleyici balm.

Cicalfate LIPS Onarıcı Dudak Kremi* Tüm aile için çatlamış dudaklar ve cildin tahriş olmuş bölgelerini ilk uygulamadan itibaren besler, yatıştırır ve korur. Onarıcı, yatıştırıcı ve arındırıcı özelliklere sahip aktif bileşen kompleksi, iklim koşullarının, kimyasalların (tahriş edici ev ürünleri vb.) veya tıbbi tedavilerin neden olduğu zararları onarmaya yardımcı olur. Ağız çevresinde ve burnun kenarlarında da etkili olan suya dayanıklı yüksek nemlendirici formül.

• Kurumuş ve çatlamış dudakları ONARMAYA ve yatıştırmaya yardımcı olur. Orijinal bir aktif bileşen olan sukralfat, epidermisin onarılmasına yardımcı olur. Bakır ve Çinko Sülfatlar bakteri üreme riskini sınırlamaya yardımcı olur.
NEMLENDİRİCİ, onarıcı balm, kalıcı rahatlık için besleyici ajanları (bitki bazlı mumlar, yağlar) ve Gliserin'i (nemlendirici) birleştirir.
KORUMA, "yağ içinde su" formülasyonu suya dayanıklı bir film oluşturur. Rahatsızlık önleyici özelliklere sahip Yatıştırıcı Avène Termal Suyu, dudakların, ağız çevresinin ve burnun hassas cildini yatıştırmaya yardımcı olur.

Sukralfat: Cilt onarımını destekler.

Çinko: Bakır ve Çinko Sülfatlar bakteri üreme riskini sınırlar.

Kullanım Şekli: Kuru, hasar görmüş dudaklar ve dudak çevresinde, Cicalfate Onarıcı Dudak Balsamı gerektiği kadar sık uygulayın.

İçindekiler: Glycerın. rıcınus communıs (castor) seed oıl (rıcınus communıs seed oıl). avene thermal sprıng water (avene aqua). beeswax (cera alba). caprylıc/caprıc trıglycerıde. mıneral oıl (paraffınum lıquıdum). bıs-dıglyceryl polyacyladıpate-2. ısopropyl palmıtate. hydrogenated castor oıl. hydrogenated polyısobutene. peg-45/dodecyl glycol copolymer. alumınum sucrose octasulfate. zınc oxıde. magnesıum sulfate. zınc sulfate

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "160,65", item_name: "Avene Cicalfate Repair Lip Balm 10 ml", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Avene", item_category: "DUDAK BAKIMI", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "DUDAK BAKIMI", price: "160,65", quantity: 1 } ] });