Benzer Ürünler
Avene-Avene Cleanance Comedomed Konsantre Bakım Kremi 30 ml
Avene-Avene Cleanance Comedomed Konsantre Bakım Kremi 30 ml

Avene Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate 30 ml (AVE202854)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺279,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺237,15(KDV Dahil)

 

Avene Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate 30 ml

Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate, yedi günden itibaren klinik olarak kanıtlanmış etkinliğiyle akneye eğilimli ciltlerle savaşır ve yeniden ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur. Akneye eğilimli ciltler için yüksek toleransa sahiptir.

Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate, yedi günden itibaren kanıtlanmış klinik etkinliği ile benzersiz bir hareketle akneye eğilimli ciltlerle kökünden savaşır ve tekrar ortaya çıkmalarını engellemeye yardımcı olur. Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için uzman bir bakım olan Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate, devedikeni tohumlarından elde edilen bir bitki özü olan Comedoclastin kullanılarak formüle edilmiştir. Patentli özelliklere sahip bu aktif bileşen doğrudan mikro siyah noktaları hedefler, siyah noktaları azaltır ve yenilerinin oluşmasını engelemeye yardımcı olur. Günde iki kez uygulanan Comedomed Anti-Blemishes Concentrate, yedi gün içinde cilt kusurlarını azaltır tekrarlama önleyici etki sağlar. 12 yaşından itibaren yetişkinler ve gençler tarafından kullanılabilir. Komedojenik olmayan, yüksek toleranslı, akneye eğilimli ciltler için hızlı emilen, yağsız dokusu ile cildi matlaştırır. Comedomed Anti-Blemishes Concentrate tek başına, diğer ürünlerle birlikte veya akne tedavisinden sonra kullanılabilir (oral izotretinoin hariç).

Comedoclastin sayesinde akneye meyilli tüm cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı, cilt kusurlarını azaltmaya ve yeniden ortaya çıkmalarını sınırlamak için kökünden etki eder. Hafif sulu dokusu hızla nüfuz ederek uygulamayı kolaylaştırır ve cildi esnekleştirir, nemlendirir ve zamanla matlaştırır.
HIZLI ETKİ VE TEKRAR ÇIKMAYI ÖNLEME: Cleanance Comedomed'in yedi gün içinde cilt kusurlarının görünümünü ve tekrarını önlediği klinik olarak kanıtlanmıştır.

YÜKSEK TOLERANS: Cleanance Comedomed, tek başına, kombinasyon halinde veya tıbbi tedavilerle birlikte kullanıldığında (oral izotretinoin hariç) yüksek toleranslıdır. Komedojenik olmayan formülü kokusuzdur.

Comedoclastin: Süt devedikeni özü, epitel hücrelerine etki ederek mikrokomedon oluşumunu azaltır ve yeni sivilcelerin oluşmasını engeller.

Avene termal su: Eşsiz mineral ve biyolojik özelliği sayesinde yatıştırıcı, onarıcı ve yeniden dengeleyici özelliklere sahiptir.

Kullanım Şekli: 1 doz Cleanance Comedomed'i parmaklarınızın ucuna alın. T bölgesine ve yanaklara sürerek başlayın. Nüfuz etmesini sağlamak için dairesel hareketler uygulayın. Yanaklara ve yüzün alt kısmına da uygulayın. Sabah ve akşam tekrar uygulayın.

İçindekiler: Avene thermal sprıng water (avene aqua). ısopropyl alcohol. peg-6. glycerın. sılybum marıanum fruıt extract. sılıca. polyacrylate-13. polyısobutene. polysorbate 20. sorbıtan ısostearate. water (aqua)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "237,15", item_name: "Avene Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate 30 ml", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Avene", item_category: "AKNE ( SİVİLCE ) ÜRÜNLERİ", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "AKNE ( SİVİLCE ) ÜRÜNLERİ", price: "237,15", quantity: 1 } ] });