Avene Cold Cream Kuru-Çok Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem 40 Ml
Avene Cold Cream Kuru-Çok Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem 40 Ml

Avene Cold Cream Kuru-Çok Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem 40 Ml (AVE002738)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺126,65(KDV Dahil)
Barkod : 3282779002738

Avene markasına genel olarak bakıldığında üreticisinin eczacı olması ve dermokozmetik dışında Dünya piyasasında ilaç üretici olması Avene ürünlerinin kalitesi hakkında genel bir fikir vermektedir. Avene ürünlerinin temel etken maddesi Fransa'nın Avene köyünde bulunan termal suyun kullanılmasıdır. Bu doğal kaynak suyu Avene markasının bütün ürünlerinde bulunan etken doğal maddedir. Ayrıca cilt için son derece faydalı olan termal su ayrıca bulunmaktadır. Bugün Avene termal suyu yalnızca Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde kozmetik piyasasında bilinen ve tanınan bir üründür.

 

Avene Cold Cream Özellikleri

 

Avene ürünleri genel olarak dermatolojik açıdan terapötik etkiye sahiptir. Yani ürünler tedavi edici özelliktedir. Avene cold cream özellikle çok kuru ve hassas ciltler de kullanılan önemli bir üründür. Kuru ve hassas ciltlerin en büyük sorunu dış etkilerden çevresel faktörlerden olumsuz olarak etkilenmesidir. Yüz, vücudun dış etkenlere en fazla maruz kalan bölgesidir. Kuru ve hassas bir cilde sahip olmak ise bu anlamda en büyük dezavantajdır. Avene cold cream ’in dermatolojik terapötik etkisi özellikle kuru hatta çok kuru ciltler de ki sorunları tamamen ortadan kaldırarak, cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Avene cold cream yalnızca kişisel bakım ürünü değil aynı zamanda sorun çözücü özelliği bakımından en fazla tercih edilen dermokozmetik markasıdır. Avene cold cream içeriğinde bulunan avene termal suyu ve cilt için önemli etkiye sahip vitamin, mineral ve antioksidan etken maddeleri ile cildin yalnızca uzun süre nemlenmesi değil cildin ihtiyacı olan rahatlığı yatıştırıcılığı da sağlar. Kuru ve hassas ciltlerde oluşan gerginlik Avene cold cream ile esnekliğini geri kazanır. Cilt uzun süre yumuşak ve esnek olur.

 

Avene Cold Krem Faydaları

 

Avene cold cream yalnızca güzel bir cilde sahip olmak değil aynı zamanda sağlıklı bir cilt için tasarlanmış üründür. Sağlıklı bir yüz bakımının sağlanması için tamamen doğal, bitkisel yağlar bakımından zengin içeriği cilde sağladığı esneklik, rahatlama kullanıldığı andan itibaren etkili olan bir özelliktir. İçeriğinde bulunan beyaz balmumu cilde bariyer etkisi yapar. Dışarıdan gelen olumsuz etkileri tamamen bertaraf eder. Cildi rahatlatır ve tahriş olmasına izin vermez.

 

Avene Cold Cream Kullananlar

 

Avene cold cream kullanıcı yorumlarına bakıldığında genel olarak cildi zarar görmüş kullanıcılardan oluştuğu görülmektedir. Avene cold cream’i ciltte oluşan aşınma ve yıpranmaların tedavi edilmesinde kullanarak, Avene cold cream’ in etkisiyle uzun vadede bir alışkanlığa dönüştüğü görülmektedir. İhtiyacı olan bütün ürünler Avene markasında mevcuttur. Makyaj kalıntılarının temizlenmesi, cildin korunması ve sürekli sağlıklı kalması Avene ürünlerinin özellikleri kapsamındadır. Avene cold cream içeriğinde bulunan termal su etkisi bütün ürünlerde olduğu gibi Avene cold krem de de cildi rahatlatıcı özelliğe sahiptir. İçeriğinde bulunan doğal etken maddeler özellikle kuru ve hassas ciltlerde alerjik reaksiyona sebep olmaz. Günlük bakım periyodu oldukça kolaydır. Cildi temizledikten sonra sabah ve akşam günde 2 kez olmak üzere Avene cold cream’ i ince bir tabaka halinde yüze yedirmek yeterlidir. Ciltteki ışıltı ve elastikiyeti hemen fark edersiniz.

Benzer Ürünler