Avene Hassas Karma Ciltler İçin Temizleyici Losyon 200 Ml
Avene Hassas Karma Ciltler İçin Temizleyici Losyon 200 Ml

Avene Hassas Karma Ciltler İçin Temizleyici Losyon 200 Ml (AVE037357)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺126,65(KDV Dahil)
Barkod : 3282770037357

Avene Hassas Karma Ciltler İçin Temizleyici Losyon 200 Ml Ürün Açıklaması

 

Ürünün Faydaları

 

Avene Micellar Lotion; bütün cilt tiplerine rahatlıkla uyum sağlayan bir temel cilt bakım ürünüdür. Avene hassas karma ciltler için temizleyici losyon, hiçbir zaman durulama gerektirmediği için zahmetsiz bir ürün olarak karşımıza çıkar. Cildi derinlemesine temizler ve arındırır. Bunun yanı sıra cildin parlamasını sağlayarak göz alıcı bir görünüm oluşturur. Özellikle hassas ve karma yapıdaki ciltlerin sağlıklı bir görüntüye ulaşmasına zemin hazırlar. Makyajı, cilde hiçbir zarar vermeden nazik bir biçimde temizler.

 

Kullanım Alanları

 

Avene markasının en sevilen ürünlerinden biri haline gelen Avene hassas karma ciltler için temizleyici losyon; göz, yüz ve dudak bölgesinde rahat bir biçimde düzenli olarak kullanılabilir. Kaliteli ve yumuşak dokuya sahip olan bir makyaj pamuğu ile cilde nazik bir şekilde uygulanabilir. Nazik olmak son derece önemlidir, aksi takdirde cilt tahriş olabilir. Avene hassas karma ciltler için temizleyici losyon; yalnızca makyaj temizlemek için değil, tamamen normal yapıda olan bir cilt temizleyici olarak da keyifle kullanılabilir. Sabah ya da akşam olmak üzere, günde en az 1 kez yüzünüze bu ürünü düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Fakat tabii ki günde 1 defanın üzerine çıkmamaya da özen gösterin. Avene hassas karma ciltler için temizleyici losyon; 2 günde bir olacak şekilde de kullanılabilen bir ürün olmaktadır. Bu durum aslında tamamen kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik göstermektedir diyebiliriz. Tercih bu noktada size kalıyor; dilerseniz iki günde bir, dilerseniz her gün de kullanabilirsiniz.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Bu ürünün herhangi bir türde yan etkisi ve alerjen uyarısı bulunmamaktadır. Elbette kişilerin alerjik durumları varsa tepkimeler ortaya çıkabilir. Fakat belirli bir negatif yönü yoktur. Herhangi bir yan etki halinde hiç zaman kaybetmeden bir uzman hekime başvurunuz. Vakit kaybedip uzun süre yan etkinin geçmesini beklediğiniz takdirde olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Avene hassas karma ciltler için temizleyici losyon kullanan kişilerin neredeyse tamamı, bu ürünün herhangi bir yan etkisiyle karşılaşmadığını söylüyor ve çevresindeki kişilere de tavsiye ediyor.

 

Ürün İçeriği 

 

Avene hassas karma ciltler için temizleyici losyon, termal yapıda olan bir su içeriğine sahiptir. Bunun en net sonucu olarak da kişinin yüzünü tamamen rahatlatıcı bir etki gösterir. Formülünde ise cilt kuruluğunu engellemek için sodyum hyaluronat bileşeni kullanılmıştır. Tüm bu durumların yanı sıra ürün içeriğinde, yumuşatıcı tesiri ile alfa bisabolol de bol bol yer almaktadır. Yapısında herhangi bir yağ maddesi ya da alerjen türde bir içerik yoktur. Birçok kişi de bu ürünün içeriğinden memnundur. Bu durumun temel sebebi ise sunduğu içeriğin herkes tarafından sorunsuz biçimde kullanılması ile alakalı olmaktadır.

Benzer Ürünler