Avene-Avene Reparateur Apres Soleil 200Ml.
Avene-Avene Reparateur Apres Soleil 200Ml.

Avene Reparateur Apres Soleil 200Ml. (AVE043137)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺349,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺296,65(KDV Dahil)

Avene Reparateur Apres Soleil Lotion 200 ml

Güneş sonrası yapılan bakımlar da çok önemlidir, güneşin ciltteki hasarını en az düzeye çekebilmek, cildi korumak ve güçlendirebilmek önemlidir. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan cilt kurur, kırışmaya ve lekelenmeye açık hale gelir. Doğru ürünler kullanılarak yapılan koruma ile UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korunabilmek mümkündür. Güneşin cildinizde neden olabileceği en kuvvetli zarar kuruluktur. Kuru cilt, kolaylıkla yıpranarak tahrişe ve kırışmaya açık hale gelebilir. Güneş banyolarından sonra cildi nemlendirmek önemlidir. Avene Reparateur Apres Soleil Lotion, güneşe maruz kaldıktan sonra cildin ihtiyacı olan nem miktarını artırmaktadır. Güneşten sonra cildinizi nemlendirmek, beslemek ve rahatlatmak için tasarlanmış bir üründür.

Ürün İçeriği:

AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). PEG-4. SİKLOMETİKON. SORBİTAN STEARAT. KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. MİNERAL YAĞI (SIVI PARAFİNUM). KARTAMUS TİNKTORYUS (ASPİR YAĞI) ÇEKİRDEK YAĞI (KARTAMUS TİNKTORYUS ÇEKİRDEK YAĞI).1,2-HEKSANEDİOL AKRİLATES/C10-30 ALKİL AKRİLAT KROSPOLİMER. BETA-SİTOSTEROL. KAPRİLİL GLİKOL. DİMETİKONOL. KOKU (PARFÜM). GLİSİN SOYA (SOYA FASULYESİ) TOHUM ÖZÜ (GLİSİN SOYA TOHUMU ÖZÜ). GLİSERRETİNİK ASİT. HİDROKSİETİL AKRİLAT/SODYUM AKRİLOİLDİMETİL TAURAT KOPOLİMER. İZOHEKSADEKAN. PEG-32. PEG-400. PEG-45 PALM ÇEKİRDEĞİ GLİSERİT. POLİSORBAT 60. SODYUM HİDROKSİT. SORBİK ASİT. SORBİTAN IZOSTEARAT. SUKROZ KOKOAT. TOKOFERİL GLUKOZİT. SU (AQUA). KSANTAN SAKIZI.

Kullanım Şekli ve Önerisi: Güneşten sonra, özellikle banyonun hemen ardından tüm vücuda ve yüz masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "296,65", item_name: "Avene Reparateur Apres Soleil 200Ml.", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Avene", item_category: "GÜNEŞ SONRASI", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "GÜNEŞ SONRASI", price: "296,65", quantity: 1 } ] });