Avene Trixera Nutrition Nutri-Fluid Cleanser 400 Ml
Avene Trixera Nutrition Nutri-Fluid Cleanser 400 Ml

Avene Trixera Nutrition Nutri-Fluid Cleanser 400 Ml (AVE074710)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺160,65(KDV Dahil)

Avene Trixera Nutrition Nutri-Fluid Cleanser 400 Ml

 

Ürünün Faydaları:

Avène Trixera Nutrition Nutri-fluid Cleanser, kuru ve hassas cilde sahip herkesin günlük cilt bakımında rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. 3 yaşından büyük tüm aile bireyleri için uygundur. Cildi temizler ve rahatlatır. Kuru ve hassas ciltler için kullanıma uygundur. Avène Trixera Nutrition Nutri-fluid Cleanser cildi rahatlatan ve derinlemesine temizleyen bir formüle sahiptir. Bu formül sayesinde cilt yüzeyini temizlemekle kalmaz bunun yanında cildinizi onarır ve nemlendirir. Ciltteki lekelerin ve izlerin giderilmesini sağlar. Gözeneklerin temizlenmesinde ve kusursuz bir görünüşe sahip olmanızı sağlar. Bu ürün gün içinde ışıl ışıl, parlak görünümlü bir cilde sahip olmanıza ve gün içindeki gerginliğinizi azaltmanıza yardımcı olur. Cildi gün boyu yumuşak ve temiz tutar. 48 saat etkisini korur.

 

Kullanım Alanları:

Avene Trixera Nutrition Nutri-Fluid Cleanser, kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş temizleme jelidir. Tüm yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Bu özelliği sayesinde kolay kullanım sağlar. Ciltteki kuruluğu bağlı tahrişi yatıştırmaya yardımcı olur. Sabun içermeyen bir ürün olduğu için ciltte meydana gelen deri dökülmelerine ve kuruluk sonucu oluşan kaşıntı gibi sorunlara çözüm niteliğindedir.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları:

Bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. 3 yaş altı çocukların ulaşması mümkün olmayan yerlerde korunmalıdır. Göze temasından kaçınılmalıdır. Olası bir aksilik durumunda bol soğuk suyla göz yıkanmalıdır. Ürün kullanmaya başladıktan sonra 1 yıl içinde tüketilmelidir.

 

Nasıl Kullanılmalı?

Ürünü ıslak bir cilt üzerinde kullanmanız önerilir. Kullanmadan önce cildinizi saf su ile nemlendirmeniz gerekmektedir. Veya duş sırasında, duş sonrası yumuşayan cilt üzerine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir. Cildin ölü deriden arındırılmasına yardımcı olur. Uzun süre bekletmenizi gerektirmeyen Avène Trixera Nutrition Nutri-fluid Cleanser’i uyguladıktan sonra ardından bol suyla durulamanız gerekmektedir. Ürünü kullandıktan sonra cildinize başka nemlendirici bir ürün uygulamanıza gerek yoktur. Cildiniz için gerekli nem takviyesini sağlamaktadır. Kullandıktan sonra kısa sürede etkisini görebileceğiniz bir ürün olan Avène Trixera Nutrition Nutri-fluid Cleanser, kullanımdan sonra cildinizin derinlemesine temizlendiğini ve cildinizin sıkılaştığını fark etmenizi sağlar. 48 saat cildinizde etkisi devam eder. 

ÜRÜN İÇERİĞİ:

Tüm ciltte derinlemesine temizlik sağlayan Avène Trixera Nutrition Nutri-fluid Cleanser, sabunsuz paraben içermeyen bir formüle sahiptir. İçerisinde yenileyici özelliği olan gliserin monooleat maddesi bulunmaktadır. Bu madde cilt üzerinde güçlü bir yenileyici güce sahiptir. İçerisinde yer alan diğer madde ise Sélectiose’dur ve cilt bariyerini onarmaya yardımcıdır. İçerisinde Decyl Glucoside, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Dizodyum Koakampodiaketat, Coco-Glikozit, Ascorbyl Palmitate, Asit, Parfüm, Laurıc Acıd, Lesitin, Pentyl Rhamnoside, Sodyum Benzoat, Sodyum Klorik, Sodyum, Tokoferol bileşenlerinin bulunduğu güçlü bir formüle sahiptir.