Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı 200 ml Yüz Temizleme Jeli
Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı 200 ml Yüz Temizleme Jeli

Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı 200 ml Yüz Temizleme Jeli (BEP340071)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺199,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,60(KDV Dahil)

 

Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml


Cildi kurutmadan temizlemek için özel olarak geliştirilen Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, cildinizin sahip olduğu koruyucu bariyeri korur. Sabun içermeyen formülü ile özel olarak geliştirilen Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, cildinizi kurutmadan temizler, arındırır ve rahatlatır.

Hassas ciltlerde günlük kullanıma uygun olan Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, sabun içermeyen formülü sayesinde cildin temizlenmesi amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. Sabun içermeyen jel formülü ile cildi kurutmadan nazikçe temizler, cildin doğal nem dengesini korurken, gün içerisinde cilde oluşan kir ve kalıntılardan arındırır. Kuruluktan dolayı oluşan gerginlik hissini azaltarak cildi temizler ve tazeler. Cilde canlı bir görünüm kazandırır.

Provitamin B5, cildin derin tabakalarına nüfuz ederek cildi nemlendirir, rahatlatır.

Niasinamid, cildin pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlarken, seramid sentezini artırarak lipid bariyerinin geliştirilmesine yardımcı olur.

Gliserin, su moleküllerine bağlanıp cilt içinde tutan doğal bir nemlendirici olarak anında ve uzun süreli nemlendirme sunar.

İzopropil izostearat, ikili lipid katmanının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir fizyolojik lipiddir.

Cildi destekleyen bileşenler olan shea yağı, argan yağı ve skualen, cildin doğal lipidlerinin yerine geçer. İzopropil izostearat, ikili lipid katmanının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir fizyolojik lipiddir.

Su ile hafifçe ıslatılmış cildinize nazik ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Sonra iyice durulayın.

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "159,60", item_name: "Bepanthol Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı 200 ml Yüz Temizleme Jeli", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Bepanthol", item_category: "CİLT ONARICILAR - TIBBİ ÜRÜNLER", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "CİLT ONARICILAR - TIBBİ ÜRÜNLER", price: "159,60", quantity: 1 } ] });