Bepanthol-Bepanthol Derma Nem SPF25 Yüz Bakım Kremi 50ml
Bepanthol-Bepanthol Derma Nem SPF25 Yüz Bakım Kremi 50ml

Bepanthol Derma Nem SPF25 Yüz Bakım Kremi 50ml (BEP358786)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺249,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,60(KDV Dahil)

Bepanthol Derma Nem SPF25 Yüz Bakım Kremi 50 ml

Cildin derinliklerine nüfuz ederek, cildi etkili ve uzun süreli bir şekilde besleyen Bepanthol Derma Nemlendirici ve Besleyici SPF 25 Güneş Koruyuculu Yüz Bakım Kremi ile cildinizi nemlendirin.

Bepanthol Derma Nemlendirici ve Besleyici SPF 25 Güneş Koruyuculu Yüz Bakım Kremi ile cildi UVA/UVB güneş ışınlarına karşı koruyarak ve optimum cilt bariyer bütünlüğünü destekleyerek cilt kuruluğuyla mücadele etmek üzere geliştirildi. Nemlendirici ve Besleyici SPF 25 Güneş Koruyuculu Yüz Bakım Kremi uzmanların görüşleriyle hazırlanan bakım kompleksi, kuruluğun kaynağına kadar iner. İçeriğindeki Provitamin B5 ve Niasinamid, cildi içeriden dışarıya besleyerek kalıcı nemlendirme sağlar.

Provitamin B5, cildin derin tabakalarına nüfuz ederek cildi nemlendirir, rahatlatır.

Niasinamid, cildin pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlarken, seramid sentezini artırarak lipid bariyerinin geliştirilmesine yardımcı olur.

Gliserin, su moleküllerine bağlanıp cilt içinde tutan doğal bir nemlendirici olarak anında ve uzun süreli nemlendirme sunar.

İzopropil izostearat, ikili lipid katmanının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir fizyolojik lipiddir. Cildi destekleyen bileşenler olan shea yağı, argan yağı ve skualen, cildin doğal lipidlerinin yerine geçer. İzopropil izostearat, ikili lipid katmanının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir fizyolojik lipiddir.

Yüzünüzü temizledikten sonra kremi uygulayın. Gerektiğinde tekrar kullanın.

Benzer Ürünler