Bepanthol-Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi 30 gr
Bepanthol-Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi 30 gr

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi 30 gr (BEP370580)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺87,92(KDV Dahil)

 

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi 30 gr

Diz, dirsek ve topuk gibi kuruluktan tahriş olabilecek çok kuru cilt bölgeleri için yoğun nemlendirme sağlar.

Diz, dirsek ve topuk gibi cilt bölgeleri dış ortamlarla daha fazla temas halindedir ve sürtünmeye maruz kalır; dış ortam ile sürtünme sebebiyle kuruluk ve buna bağlı tahriş edici etki gözlenebilir. Cildin bu bölgelerinin kaybettiği nemi geri kazandırmak için yoğun şekilde nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Yoğun kıvamlı Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi, en kuru cilt bölgelerini derinlemesine nemlendirir ve koruma sağlar.

Kullanım: Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi’ni kuru cilt bölgelerinize az miktarda sürün. Emilinceye kadar yumuşak hareketlerle cildinize yedirin. Kuru cilt bölgelerinin nemlendirilmesi için günlük cilt bakımı kullanımına uygundur. Günde bir ya da iki kez uygulayabilirsiniz.

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi, Lanolin ve Provitamin B5 (dekspantenol) içerir.

Dekspanteno:l cilt yapısında önemli bir yere sahiptir. Sağlıklı cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerdendir ve cilt için önemli bir vitamindir.

Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi, koruyucu, paraben, parfüm ve renklendirici içermez.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "87,92", item_name: "Bepanthol Derma Onarıcı Bakım Merhemi 30 gr", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Bepanthol", item_category: "CİLT ONARICILAR - TIBBİ ÜRÜNLER", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "CİLT ONARICILAR - TIBBİ ÜRÜNLER", price: "87,92", quantity: 1 } ] });