Benzer Ürünler
Bioder Bıo-Clean Canlandırıcı Ve Temizleyici Tonik 200 Ml Tüm Cilt Tipleri
Bioder Bıo-Clean Canlandırıcı Ve Temizleyici Tonik 200 Ml Tüm Cilt Tipleri

Bioder Bıo-Clean Canlandırıcı Ve Temizleyici Tonik 200 Ml Tüm Cilt Tipleri (BID600992)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25,00(KDV Dahil)
BİODER BIO-CLEAN CANLANDIRICI VE TEMİZLEYİCİ TONİK 200 ml Tüm Cilt Tipleri

BİODER BIO-CLEAN Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik’in bitkisel içeriği ve doğal kaynaklardan elde edilen mineral su cildin pH’sını düzenleyerek nemini almadan derinlemesine temizler. Cildin elastikiyetini arttırır ve yaşlanmasını geciktirir, böylece daha sağlıklı ve parlak bir cilt görünümü elde edilir. Nemlendirme öncesi cildi hazırlar.

Aktif Maddeler :

Saponin: Sabunotu ve çöven bitkisi ekstrelerinden elde edilir. Cilt için doğal bir temizlik sağlar.  
Allantoin: Çevresel etkilere maruz kalmış ve zayıflamış olan cildin yenilenmesini destekler ve cildi zarar görmekten korur. 
Anti-aging ekstresi: Cildin kolajen yapısını güçlendirir, kırışıklık oluşumuna karşı cildi korur. Antioksidan etkiye sahip bitkisel özlerle cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikallerin etkilerini azaltır.

Kullanım Talimatları :
Sabah ve akşam günde 2 kere temizlenmiş cilde pamuk yardımıyla uygulayınız. Durulama gerektirmez. Gözle temasından kaçınınız. En iyi sonucu almak için diğer BİODER BIO-CLEAN temizleyici ürünleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Klinik Sonuçları :
Dermatolojik testler sonucunda;
Cilt ile uyumlu olduğu,
Herhangi bir irritasyona neden olmadığı,
Dermatolojik olarak güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.
 
 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "25,00", item_name: "Bioder Bıo-Clean Canlandırıcı Ve Temizleyici Tonik 200 Ml Tüm Cilt Tipleri", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Bioder", item_category: "ANTİ - AGING", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "ANTİ - AGING", price: "25,00", quantity: 1 } ] });