Bioder Bıogold 24K Gold Cream 50 Ml
Bioder Bıogold 24K Gold Cream 50 Ml

Bioder Bıogold 24K Gold Cream 50 Ml (BID605447)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %66 İndirim
Fiyat : ₺290,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680512605447

BİODER BioGOLD Anti-Agig 24K Gold Cream 50 ml 

 
 BIOGOLD 24K gold cream ,değerli ipek proteini içeriği ile cildin nem kapasitesini arttırır ve cilt elastikiyetinde artış sağlar. Cilt  yüzeyinde ipeksi bir film tabakası oluşturarak ,daha pürüzsüz ve eşit bir cilt sunar. BIOGOLD yüksek saflıkta 24 ayar altın içermektedir. 
 
Altın sertifası kutu içinde bulunmaktadır.BIOGOLD 24K Gold Cream'in güvenilirliği Alman dermatest laboratuvarlarında dermatolojik olara test edilmiştir

Kullanımı: 
 

Temizlenmiş yüz,boyun ve dekolte bölgesine sabah ve akşam olmak üzere 2 defa uygulanır.Haricen kullanılır.Gözle temasından kaçınınız. 


Cilt yaşlanmasında görülen proteinlerdeki glikasyon reaksiyonu ciltteki kolajenleri de etkiler. Buna bağlı olarak cilt elastikiyetini ve dolgunluğunu kaybeder.
Altının, dermisin majör protein bileşeni olan kolajenler arasındaki glikasyon reaksiyonunda AGEs oluşumunu inhibe ettiği yapılan bilimsel araştırmalarda kanıtlanmıştır.
Kolajen oluşumunu tetikler. Böylelikle kırışıklık görünümünde azalma sağlar. Kolajen yıkımını engeller ve kolajen yıkımını önleyerek cilt esnekliliğinin devamını sağlar. Böylelikle cilt yaşlanmasını geciktirir.
Cildin iletim kapasitesi yani dolaşımını hızlandırır. Yeni hücre oluşumuna katkı sağlar. Dolaşımı hızlanan cilt daha genç bir görünüme kavuşur
Yüksek antienflamatuvar etki gösterir. Böylelikle melanin sentezini yavaşlatır ve cilt yaşlanmasına bağlı oluşan hiperpigmentasyonu engeller.
Çok güçlü bir antioksidandır. Serbest radikallere karşı savaşır, yaşlanma etkilerini önler

-Anında kusursuzluk
-Göz alıcı bir ışıltı
-Anında pürüzsüzleştirici etkisi vardır.
-Cildinizin sağlıkla ışıldamasını sağlar.
-Kırışıklıkların iyileştirilmesine ve önlenmesine katkı sağlar.
-Mükemmel bir yaş yönetimini garanti eder.
-Cildin doğal nem dengesini artırır.

Benzer Ürünler