Bioderma Atoderm Intensive Gel-Cream 75 ml ( Yatıştırıcı , besleyici ve ferahlatıcı etkili nemlendir
Bioderma Atoderm Intensive Gel-Cream 75 ml ( Yatıştırıcı , besleyici ve ferahlatıcı etkili nemlendir

Bioderma Atoderm Intensive Gel-Cream 75 ml ( Yatıştırıcı , besleyici ve ferahlatıcı etkili nemlendirici jel krem ) (BIM802656)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺144,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺122,83(KDV Dahil)
Barkod : 3701129802656

Bioderma Atoderm İntensive Gel-Cream 75ml 

 

Faydaları

 

Bioderma Atoderm İntensive Gel-Cream 75ml atopiye eğilimli ciltlerde besleyici, ferahlatıcı ve yatıştırıcı etkilere sahip özel bir kremdir. Nadir görülen cilt rahatsızlıklarında bile kaşıntı ve rahatsızlık hissinin giderilmesini sağlar. Formülündeki vitamin PP sayesinde cilt bariyerinin korunmasını sağlamanın yanı sıra ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Skin Barrier Therapy TM patenti sayesinde cildin kurumasına sebep olan etkenleri ortandan kaldırarak doğal bir nemlilik oluşturur. Jel dokusu ile ciltte kolayca emilen bir yapısı vardır. Bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilen Bioderma Atoderm İntensive Gel-Cream ailecek kullanabileceğiniz özel bir formüle sahiptir. Özellikle atopiye eğilimli ciltler için maksimum fayda sağlamanın yanı sıra günlük kullanım için uygundur.

 

Kullanım Alanları

 

Bioderma Atoderm İntensive Gel-Cream 75ml yüz ve tüm vücutta kullanılabilen bir bakım kremidir. Her mevsim kullanıma uygun bir formüle sahiptir. Hafif jel dokusu sayesinde nemli ve sıcak havalarda bile cilt tarafından kolayca emilir. Prematüre bebekler hariç yeni doğan bebekler için bile kullanılabilir. Çocuk, genç ve yetişkin her yaşta insan için kullanılabilme özelliğine sahiptir. Kadın ya da erkek ayırımı yoktur. Atopiye eğilimli hassas ciltler, karma, kuru ve yağlı gibi tüm cilt tiplerinde kullanılabilen bir kremdir. Temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kez kullanılması uygundur. Atopiye eğilimli hassas ciltlerde sabah ve akşam olmak üzere temiz cilde iki kez kullanılması uygun görülmüştür.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Bioderma Atoderm İntensive Gel-Cream 75ml doğal bileşenler ile formüle edilmiş özel bir krem olduğundan herhangi bir yan etkisi yoktur. Özellikle hassas ciltler için de kullanılabilen krem içeriği özenle hazırlanmıştır. Dermatolojik klinik testlerden geçirilen krem herhangi bir alerjiye sebep olmaz. Cildin ekobiyolojik dengesine saygılı olan bileşeni tıbbi gözetim altında test edildiğinden alerji veya yan etki görülmez. Skin Barrier Therapy TM patenti ile içeriğinde bulunan bileşenler cilt yüzeyinde bakterilerin barınmasını önlediğinden alerjenlere neden olmaz.

 

Ürün Bileşimi

 

Bioderma Atoderm İntensive Gel-Cream 75ml ürün bileşimi tıbbi dermatolojik testler ile özel olarak formüle edilmiştir. Tamamen doğal olan ürün içeriğinde; Aqua, Glycerin, Nıacınamıde, Sodıum Polyacrylate, Pentylene Glycol, 1,2 Hexanedıol, Caprylyl Glycol, Mannıtol, Polysorbate20, Xylıtol, Rhamnose, Sodıum Cıtrate, Fructoolıgosaccharıdes, Caprylıc/ Caprıc Trıglyserıde, Dıpotassıum Glycyrrhızate gibi bileşenlere sahiptir. İçeriğinde bulunan tüm bileşenler tamamen doğal olup cilt sağlığını destekleyici özelliktedir. Yeni doğan bebeklerin ciltlerinde bile kullanılabilen Bioderma Atoderm İntensive Gel-Cream Naos marka güvencesi ile sunuluyor. Skin Barrier Therapy TM ve D.A.F. TM patenlerine sahip olan ürün eşsiz içeriği ile oldukça faydalı bir kremdir. İçeriğinde bulunan Enoksolon türevi olan Dipotasyom Glisirizat bileşeni sayesinde cilt bakımının yanı sıra kaşıntı gibi cilt sorunlarının giderilmesinde de etki bir formüle sahiptir.

Benzer Ürünler