Bioderma Photoderm Cover Touch SPF50+ Light 40 gr ( Karma ve Yağlı Ciltler İçin Mineral Filtreli ve
Bioderma Photoderm Cover Touch SPF50+ Light 40 gr ( Karma ve Yağlı Ciltler İçin Mineral Filtreli ve

Bioderma Photoderm Cover Touch SPF50+ Light 40 gr ( Karma ve Yağlı Ciltler İçin Mineral Filtreli ve Kapatıcı Etkili Renkli Güneş Koruyucu ) (BIM802731)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺249,50(KDV Dahil)
Barkod : 3701129802731

 

Ürünün Faydaları 

 Karma ve yağlı ciltler için uygun olup, 0 mineral filtreli ve yoğun kapatıcı özelliğine sahiptir. Yüksek oranda güneş koruyucu UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlayarak cildi muhafaza eder. Direye matlaştırıcı etki yaparak cilde bronz bir görünüm kazandırır. Yağlanma problemlerine karşı oldukça etkili bir çözümdür. Renkli dokusu ve cilt tonunu eşitleyen yapısı ile tercih edilir. Yoğun kapatıcı içeriği, deriden meydana gelen yapı bozuklularını hızlıca yok eder. Cildi pürüzsüzleştirerek deriye canlılık verir. Yağ içermez, son derece organik doğal bir bileşendir. Yaşlanma karşıtı bileşeni cildin elastikiyetini artırır. Deriye genç, dinamik ve daha estetik bir görünüm kazandırır.

Kullanım Alanları 

Güneşe çıkmadan önce yüz bölgesine bolca eşit olacak şekilde uygulanmalıdır. Kullanımı sırasında ürün miktarını azaltılması koruma seviyesini de azaltacağından yeterli kadar yüze uygulamaya dikkat edilmelidir. Özellikle yüzmeden önce friksiyondan ve spordan sonra uygulanması tavsiye edilir. Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayarak tüm bileşenlerin birbirine geçmesi sağlanmalı, yüz bölgesinde dikkatli bir şekilde sürülmelidir. Gözlere temas ettirilmeden, sağlıklı temiz ve duru cilde uygulanmalıdır. Güneş koruyucu bir krem olarak kullanıldığı için güneşlenmeden hemen önce sürülür. Yüz ve vücut bölgesinde etkin sonuç vererek cilt hücrelerini yeniler. Güneşten korunmak istediğiniz her bölgede özenli bir şekilde uygulanmalıdır. 

 Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları 

Sıvıdan pudraya dönüş teknolojisi özelliğine sahiptir. Cilde uygulandıktan kısa bir süre sonra bile, sıvı kısmı buharlaşarak ciltte pudra etkisi yaratır. Yan etkisini hemen görülen üründen faydalanmak için uygulama saatte bir tekrar edilmelidir. Genç, yetişkin kullanımı için uygun olan ürün, özellikle karma ve yağlı ciltler için idealdir. Cilt yapısına uygun kişilerin kullanması tavsiye edilir. Ciltte herhangi bir kızarıklık, şişkinlik, alerjik bir reaksiyon olması halinde uzman bir hekime başvurularak kullanımı hemen bırakılmalıdır. Sivilce yağlanma sorunu yaşayanlar için idealdir. İçreğindeki güneş koruyucu madde güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı etkin koruma sağlar. Krem formu cildi düzene sokan, gözenekleri açan Fluidactiv patenti sayesinde cildi yumuşatarak deriye canlılık kazandırır.

 Ürün Bileşimi (veya Ürün İçeriği )

 Ultra hafif su bazlı ve renkli doku bileşimine sahiptir. Uygulama sırasında yağlı tabaka bırakmayan içeriği aynı zamanda parlamayı engellemeye yarayan yardımcı akışkan doku özelliği gösterir. SPF50+uva 26 bileşimi güneşten kaynaklanan hasar riskini azaltır. Cilt yaşlandırma karşıtı özel formülü gözeneklerin nefes almasını sağlar. İçeriğinde, Butyl, Aqua, water, eau, dıcaprylyl carbonate gibi cildi yenileyen çok sayıda bileşen vardır. Ürünün yapısı ve içindeki tüm bileşenler güneşten koruyucu madde özelliğiyle ciltteki sebum miktarını ve kalitesini düzene sokar. Derinin gözeneklerini açarak, bileşimindeki özel içeriği derinin en derinine kadar nüfus etmesine yardım eder. 0 mineral filtresi ve yüksek güneş koruyucu kapatıcı etkisi canlı hücre sayısını artırarak cilde daha estetik, fresh ve canlı bir görünüm kazandırır.


 

Benzer Ürünler