Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı 8 Kat Daha Etkili Şampuan 300 Ml
Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı 8 Kat Daha Etkili Şampuan 300 Ml

Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı 8 Kat Daha Etkili Şampuan 300 Ml (BIX091755)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺84,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺67,92(KDV Dahil)
Barkod : 8697432091755
:

Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı 8 Kat Daha Etkili Şampuan 300 Ml

 

Ürünün Faydaları

 

Bioxcin Forte Şampuan içerdiği güçlü formül sayesinde sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı bitkisel formülü tüm saç tipleri için uygundur. Saç derisini ve saç diplerini besleme özelliğine sahiptir. Bitki özleri saç tellerinin güçlenmesini sağlar.

 

İtalya’da bulunan Pavia Üniversitesi Farmakolojik ve Toksikolojik Bilimler bölümü laboratuarları tarafından 2011 yılında başlanan Biocomplex B11 testlerinin gösterdiği sonuçlara göre;

 

Bioxcin Forte şampuanın düzenli olarak 6 ay kullanımı saç dökülmelerini önemli ölçüde azaltmaktadır. Testte yer alan katılımcıların %86’sında dökülmeye bağlı saç kaybının azaldığı görülmüştür. Aynı testlerde Bioxcin serum ile şampuanın birlikte kullanılmasıyla başarı oranının daha yüksek olduğu kanıtlanmıştır. Serumla birlikte kullanımın başarı oranı %93’e kadar çıkmaktadır. Ayrıca saç tellerini güçlendirme konusunda da %100’e varan bir başarı söz konusudur. Kullanım Alanları

 

Yoğun saç dökülmesi yaşayan tüm erkekler tarafından kullanılabilir bir şampuandır. Dermatolojik testler neticesinde her türlü hassas deri için kullanımının uygun olduğu görülmüştür. Hipoalerjenik yapısı sayesinde herhangi bir alerji durumuna yol açmaz. Bitkisel içeriğe sahip olduğu için Bioxcin Forte şampuanı sıklıkla kullanabilirsiniz.

 

Duş esnasında Bioxcin Forte şampuanı saçınıza ve özellikle saç diplerinize parmak uçlarınızla uygulayın. Saç derinize tamamen nüfuz ettiğinden emin olduktan sonra yaklaşık 3 dakika bekletin ve iyice durulayın. Gözlerinizle temasından kaçının. Gözle teması halinde bol su ile gözlerinizi yıkayın.

 

Şampuanın Bioxcin serum ile kullanımı önerilmektedir. Bu sayede daha kısa sürede daha etkili bir sonuç alınacaktır.

 

 

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

 

Bioxcin Forte şampuan alerjen madde içermediği için rahatlıkla kullanılabilir. Yapılan testler ve kullanıcı deneyimlerinde herhangi bir alerjik etkisi görülmemiştir. Saptanan herhangi bir yan etki mevcut değildir. Ancak kafa derisinde veya saçlarda dökülme harici bir cilt hastalığı varsa kullanmadan önce mutlaka doktora danışılmalıdır. Eğer kullanılan bir cilt ilacı varsa etkileşim gösterebileceği için kontrollü kullanımı daha uygun olacaktır.

 

 

 

Ürün İçeriği

 

Bioxcin Forte patentli Biocomplex B11 ekstresinden oluşur. Bu ekstre zengin vitamin ve minerallerle saçların güçlenmesini sağlar. Atkuyruğu, civanperçemi, ısırgan otu, Alman papatyası ve keçi boynuzu bu eksterenin içeriğini oluşturur.

 

İçerdiği A, B1, B2, B5, B9 vitaminleri ile saç ve saç derisini güçlendirerek dökülmeyi azaltır ve saç tellerinin onarılmasını sağlar. Ayrıca demir, kalsiyum, çinko ve bakır mineralleri de onarıma yardımcı olur.

 

Miristein, apigenin ve kemferol gibi flavonoidler zayıf saç tellerindeki hasarı minimuma indirir. Vücudumuzda hücre yenilenmesi sağlayan flavonoidler, saç için de faydalı bileşenlerdendir.

 

Omega 6 ve Omega 9 sayesinde de dökülme en aza indirgenir. Ayrıca içeriğinde bulunan prosiyanidin de dökülmeyi önlemeye yardımcıdır. Flavonoidler sınıfından bir bileşen olan prosiyanidin, saç bakım ürünlerinin önemli bir maddesidir. Bileşenlerinden olan bal da saç derisini besleyerek ve nemlendirerek onarım sağlar.

Benzer Ürünler