Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı 300 ml | Güçsüz Saçlar
Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı 300 ml | Güçsüz Saçlar

Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı 300 ml | Güçsüz Saçlar (BİX628132)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺47,92(KDV Dahil)

Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı 300 ml

Saç bakımı konusunda uzman marka Bioxcin’in ürünü olan Siyah Sarımsaklı Şampuan, güçsüz saçlar için komple bakım sağlayarak ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteği sağlar.

Siyah Sarımsaklı Şampuan’ın formülünde bulunan sarımsak ekstresi saçı besleyerek daha canlı ve dolgun görünmesini sağlar. Zengin mineral ve aktifler saçın ihtiyacı olan tüm maddeleri karşılar. Saçın ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineral desteği sağlar.

Ürünün Faydaları

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan’ın içeriği saçı güçlendirecek şekilde formüle edilmiştir. Saçları daha sağlık bir görünüm, canlılık ve parlaklık verir. Saç tellerini güçlendirerek hacim kazandırır. Sahip olduğu Biocomplex B11 bitkisel ekstresi de saç dökülmesini önlemeye yardımcı etki gösterir.

Dermatolojik olarak yapılan testlerde yüksek düzeyde başarı sağlayan Siyah Sarımsaklı Şampuan, testlerde de aynı düzeyde başarı oranı yakalamıştır. Ürünü deneyen kullanıcılarda %100’e yakın başarı ve memnuniyet sağlanmıştır.

Siyah Sarımsaklı Şampuan’ın içeriğinde bulunan peptitler saça tutunarak uzun süreli bakım ve onarım sağlar. Uzun süreli bu etki sayesinde kullanımdan kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar.

Kullanım Alanları

Siyah Sarımsaklı Şampuan zayıf saçlı ve saçlarına yoğun bakım uygulamak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Düzenli kullanımda saçların ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminleri karşılar. Saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini ve daha hızlı uzamasını sağlar. Alerjen ve zararlı kimyasallar içermemesi nedeniyle hassas cilde sahip kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Saçlarınızı yeterli miktarda ılık suyla ıslattıktan sonra şampuanı dökünüz. Köpürttükten sonra saçınızın ve saç derinizin her bölgesine parmak uçlarınızla uygulayınız. Saç diplerine yapacağınız yumuşak bir masajla deriye nüfuz etmesini sağlayınız. Ardından bol su ile durulayınız. Bu işlemi toplamda iki kere yaparak yıkama işlemini tamamlayınız.

Sık kullanım için uygun olması nedeniyle başka bir saç ürünü kullanmanıza gerek yoktur.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan hipoalerjenik olması nedeniyle herhangi bir alerjiye sebep olmaz. Ancak bazı maddelere karşı aşırı duyarlılığı olan kişiler kullanmadan önce içeriği incelemelidir. Hassas cilde sahip kişiler tarafından kullanılabilir. pH değeri hem cilt hem de saç ile uyumludur. Paraben ve SLES gibi zararlı kimyasallar içermez.

Kullanımdan dolayı cildinizde görülecek beklenmedik bir etkide ürünü kullanmayı keserek doktorunuza başvurunuz. Gözle direkt temasından kaçının. Gözünüzle temas halinde bol su ile yıkayınız.


 

Ürün İçeriği

İçeriğinin en önemli maddesi olan Bioxcin patentli Biocomplex B11, saçın tüm ihtiyacını karşılamaya yönelik mucizevi bir bileşendir.

İçerdiği A ve B vitaminleri saçların beslenmesini sağlar.

Demir, çinko ve kalsiyum mineralleri zayıf tellerin güçlenmesine yardımcı olur.

Mirisetin gibi flavonoidler hasarlı saç tellerinin onarımını sağlar ve yeni hasarların oluşmasını önler.

Bioaktif peptitler 18 aminoasitten oluşur ve vücudumuzdaki tüm peptitlere eşdeğer yapıdadır.

Özgün formüldeki siyah sarımsak ekstresi ise saçı onararak dökülmeyi ve hasarı azaltan bakım uygular.


 

Benzer Ürünler