Black Berry Delay Spray 25 Ml
Black Berry Delay Spray 25 Ml

Black Berry Delay Spray 15 Ml (NPA101283)

0,00
İndirim Oranı : %54 İndirim
Fiyat : ₺84,19(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,00(KDV Dahil)

Black Berry Delay Spray 25 ml
 
Black Berry Geciktirici Sprey Ürünleri!
Black berry geciktirici sprey, erken boşalma birçok erkeğin ortak sorunudur, Çocuk planlayan çiftlerde bu önemli bir problemdir, Erken boşalma nedir, Erkeğin partneri orgazma ulaşmadan çok önce boşalmasına erken boşalma denir, Erkeklerin yüzde 33' ü erken boşalma sorunu ile karşı karşıyadır, Erkeklerin yüzde 88' i bugüne kadar erken boşalma sorunu yaşamıştır, Erkeklerin sadece %1' i erken boşalma sorunu olduğunu kabul etmektedir, Boşanmaların yüzde 36' sı erken boşalma sorunu yüzünden olmaktadır, Peki Bu Duyguları Sizde Yaşıyor musunuz?
 
Bir iki dakika içerisinde boşalacağınız korkusunu yaşıyor musunuz? Erken boşalma konusunda utangaçlık yaşıyor musunuz? Partnerinizin erken boşalmanızdan rahatsız olduğunu düşünüyor musunuz? Güzel kadınlarla erken boşalırsınız diye korktuğunuz için uzak durduğunuz oluyor mu? Hiç orgazmı istediğiniz kadar çok uzatmanın ne kadar güzel olacağını hayal ettiniz mi? Black Berry geciktirici sprey erken boşalma sorununuzdan sizi kurtarır.
 
DAHA SAĞLIKLI CİNSEL YAŞAM İÇİN ....
Black berry geciktirici sprey ile daha uzun ve devamlı cinsel ilişkiye girebilirsiniz.
Black berry geciktirici sprey en büyük farkı yasal olarak satılan Sağlık bakanlığı bildirimli ilk ve tek geciktirici sprey olmasıdır. Farklı spreylerde peniste şişmeler, cinsel ilişkiden alınan zevki azaltma gibi birçok yan etkiler yaşanmaktadır.
BLACK BERRY SPREY İÇERİĞİ
 Su,
Ethil Alkol,
Karanfil yağı,
Nipajin m sodyum,
Leylak yağı
BLACKBERRY SPREY KULLANIMI
Black berry geciktirici sprey  ilişkiden 20-25  dk önce sünnet olan bölüme 3-4 fıs olmak üzere kullanınız ve masaj yaparak deriye emdiriniz. 10 dk içerisinde sprey etkisini göstericektir.45 dakikaya kadar geç boşalmanızı sağlar.
 
Black berry geciktirici sprey sprey 25 ml dir.
Black berry geciktirici sprey sprey 20-25 kullanımlıktır.
Black berry geciktirici sprey geciktirici spreyi 18 yaşından büyükler kullanabilir.
Yasal olarak satılan black berry geciktirici spreyin etkisi kullananlar tarafından kanıtlanmıştır,
Geciktirici spreyin hiçbir yan etkisi olmadığı görülmüştür,
Sprey Halindedir.
 
Farmareyon müşterilerinin hassasiyetine ve mahramiyetine büyük önem vermektedir. Gönderilen paketler kişiden kişiye sıradan bir paket görünümündedir. Siparişleriniz, öncelikle içi gözükmeyen bir paket ile daha sonra da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin içi hiçbir şekilde gözükmeyen kargo poşeti içine yerleştirilir. Dışardan elle bile içinde ne olduğu kesinlikle anlaşılmamaktadır.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "39,00", item_name: "Black Berry Delay Spray 15 Ml", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Black Berry", item_category: "GECİKTİRİCİLER", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "GECİKTİRİCİLER", price: "39,00", quantity: 1 } ] });