Caudalie Crushed Cabernet Scrub-Vücut Peelingi 150Gr
Caudalie Crushed Cabernet Scrub-Vücut Peelingi 150Gr

Caudalie Crushed Cabernet Scrub-Vücut Peelingi 150Gr (CAU000884)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺230,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺184,00(KDV Dahil)
Barkod : 3522930000884
Caudalie Crushed Cabernet Scrub-Vücut Peelingi 150grSıkılaştırıcı ve inceltici etkiye sahip selülit karşıtı vücut peeling ürünüdür.


Caudalie markasının %99 bitkisel özlerle zenginleştirilmiş tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun geliştirilmiş vücut bakım ürünüdür. Cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı üründür. Kafein, alkol ve asitli içeceklerden dolayı ciltte hormonsal bazı olumsuz değişimler ve özellikle de selülitler görülmeye başlar. Hassas ciltler de bile güvenle kullanılabilmektedir. Sodyum larül sülfat, paraben, fenoksietanol, renklendirici ve mineral yağ gibi zarar maddelerin yanı sıra katiyen hayvansal içerik ihtiva etmemektedir. İleri teknoloji ürünü olup bitkisel içeriklerce zengin etkili bakım sunan üründür. Caudalie Crushed Cabernet Scrub Vücut Peelingi, daimi ve kalıcı etkiye sahiptir.

Caudalie Crushed Cabernet Scrub Vücut Peelingi Özellikleri
Cilde etkili temizlik sağlar ve selülitlerin giderilmesine yardımcı olur. Yaşlılık belirtilerini azaltır. Cildin sıkılaştırılıp esnekleşmesine ilave katkı sağlar. Bitkisel meyvelerin etkisiyle narince ciltte soyulmalar sağlayarak verimli temizlik sunar. Cilde canlılık ve parıltı katarken, kuruluğu ve gerginliği ortadan kaldırır. Cildi besler ve nem dengesini düzenler. Cildin yumuşamasına yardımcı olur. Cilde kadifemsi bir doku kazandırır. Anında etki sunarak ciltte düzelmeye vesile olur. Ayrıca hayvanlar üzerinde de teste tabi tutulmamıştır. Cildin sağlığına ek katkı sağlar. 

Uygulandığı Bölge
Göz çevresi ve saç bölgesi haricinde tüm vücuda uygulanır. Açık yaralara doğrudan vücut peelingi uygulanmamalıdır. 

Kullanım Şekli
Nemlendirilmiş ıslak haldeki cilde masaj yapılarak uygulanır. Ardından ise bol suyla iyice durulanır. Akabinde ilave ürün uygulamasına lüzum yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı
Haftada iki defa uygulanması makbuldür. Her kullanımda azami miktarda kullanması yeterli olup banyo ile birlikte uygulanabilir. 150 ml olarak sunulan etkili formüllü bakım ve vücut ürünüdür.

Not: “Göz ve göz çevresinden uzak tutulması gerekmektedir. Temas etmesi halindeyse bol suyla anında iyice yıkanıp arındırılmalıdır. Harici kullanım içindir.”
 
Benzer Ürünler