Benzer Ürünler
Caudalie-Caudalie Fleur De Vigne Üzüm Çiçeği Aromalı Vücut Kokusu 50 ml
Caudalie-Caudalie Fleur De Vigne Üzüm Çiçeği Aromalı Vücut Kokusu 50 ml

Caudalie Fleur De Vigne Üzüm Çiçeği Aromalı Vücut Kokusu 50Ml (CAU000976)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺280,00(KDV Dahil)

Caudalie Fleur De Vigne Üzüm Çiçeği Aromalı Vücut Kokusu 50 ml

Fleur de Vigne Aromalı Parfüm greyfurt, mandalina ve sedir ağacının enerji verici notalarıyla ferah ve hafif bir aromalı parfümdür. Sabahın erken saatlerinde açan narin bir çiçeği anımsatan kokusu sarar. Muhteşem bir bağ bozumunun ürünü olarak dört gözle beklenen, arzulanan ve yüceltilen bir çiçek.

Formülü:

Vegan

%94 doğal türevli içerikler

Yapay renklendirici içermez

Greyfurt : Hafif mayhoş, ışıltılı ve meyveli nota

Mandalina : Lezzetli, limonsu ve yeşil nota

Sedir : Sıcak ve odunsu nota

İçindekiler : alcohol denat., aqua/water/eau, lımonene, hydroxycıtronellal, lınalool, cıtral, parfum (fragrance), geranıol, cıtronellol.(212/006)

Caudalie’de bulunmayan içerikler :

Cilde zarar vermez: Paraben, Fenoksietanol, Fitalat, Triklosan, Triklokarban, BHA, Katran, 1,4-Dioksan, Formaldehit ve formaldehit salınımı yapan ürünler (Kuaterniyum-15, DMDM hydantoin, İmidazolidinil üre, Diazolidinil üre, Polioksimetilen üre, Sodyum hidroksimetilglisinat, 2-Bromo-2-Nitropropan-1,3-Diol, Glyoxal, Metenamin, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-dioksan, Nitropropan-1, Formalin, Methanal, Metil Aldehit, Metilen oksit, Paraformaldehit), Bisfenol A (BPS), Etil akrilat, Tetrahydrofurfuryl methacrylate, Trimetilolpropan trimetilakrilat, Karbon siyahı, Kurşun, Kurşun asetat, Cıva ve cıva içeren ürünler (Timerosal), Toluen, Akrilamid, Bromotiren, Stiren, Stiren oksit ve nitratlı misk içermez.

Tahriş eden içerikler: Sülfat (Sodyum Larül Sülfat, Amonyum Larül Sülfat), Klorfenezin, Rezorsinol & 2-Metilresorsinol, Retinil Palmitat, Hidrokinon, Glikol Eter (Bütoksietanol, 2-Metoksietanol, Dipropilen Glikol), Benzalkonyum Klorür, MIT (Metilizotiazolinon), MCIT (Metilkloroizotiazolinon), Etanolaminler(Monoetanolamin: MEA, Trietanolamin: TEA, Dietanolamin: DEA, Cocamide MEA, Dietanolamin setil fosfat, Dietanolamin oleth-3 fosfat, Lauramid DEA, Linoleamid MEA, Miristamid DEA, Oleamid DEA, Stearamid MEA, Trietanolamin Lauril Sülfat, MIPA, DEA-stiren/akrilatlar/DVB kopolimeri), O-Fenilfenol ve Tuzlar, Aminometil Propanol, PEG*, Potasyum hidroksit, Poliaminopropil Biguanid, Etil metakrilat, Butil metakrilat ve Hidroksipropil metakrilat içermez.

Çevreye zarar vermez: Naylon, EDTA, Trisodyum NTA, Siklotetrasiloksan, Silikon, Behentrimonium Klorür, eksfoliye edici mikroplastik boncuklar, Oktinoksat, Oktokrilen, Benzofenon (Oksibenzon), ),metil metakrilat ve poliakrilamid, sodyum stiren/Akrilat/divinilbenzen kopolimeri içermez.

Mineral yağlar (Petrol jeli, Vazelin, Parafin, İzoparafin C10-11, İzododekan, İzoheksadekan, Hidrojene Poliizobüten, Sentetik mumlar, Seresin, Ozoserit).

Tavuk/sığır türevli hiyalüronik asit, Domuz türevli kolajen, Köpek balığı skualeni, Sığır türevli elastin, Koyun türevli lanolin, Koşnil, Keratin içermez.

Günün her saatinde Fleur de Vigne Aromalı Parfüm'ü cildinize veya kıyafetlerinize kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "280,00", item_name: "Caudalie Fleur De Vigne Üzüm Çiçeği Aromalı Vücut Kokusu 50Ml", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Caudalie", item_category: "VÜCUT BAKIMI", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "VÜCUT BAKIMI", price: "280,00", quantity: 1 } ] });