Benzer Ürünler
Caudalie-Caudalie Premier Cru The Elixir Global Anti-Aging Bakım Yağı 29Ml
Caudalie-Caudalie Premier Cru The Elixir Global Anti-Aging Bakım Yağı 29Ml

Caudalie Premier Cru The Elixir Global Anti-Aging Bakım Yağı 29Ml (CAU001775)

0,00

Caudalie Premier Cru Yaşlanma Karşıtı Bakım Yağı 29 ml


Yaşlanma karşıtı bakım sağlayan kuru yağ.

Cilt tarafından anında emilerek kapsamlı yaşlanma karşıtı etki sunar. Kırışıklık görünümü azaltmaya, cildin daha sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Eşsiz dokusu sayesinde bu kuru yağ cildiniz tarafından hızla emilir. Meşe fıçılar içerisinde harmanlanan narin gül yaprağı notalarını barındıran imza kokuya sahiptir. Kırışıklık görünümünü azaltır.


Kullanım Şekli: Parmak uçlarınıza döktüğünüz birkaç damla yağı avuç içlerinizde ısıtın.  Sabah ve akşam göz çevresi hariç yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Etkinliğini daha da arttırmak için parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Gece bakım ürünü olarak kullanıma uygundur.

Ürün Bileşimi:
INGREDIENTS: COCO-CAPRYLATE*, ISOAMYL COCOATE*, CORIANDRUM SATIVUM (CORIANDER) SEED OIL*, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL*, OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL*, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES*, SANTALUM ALBUM (SANDALWOOD) SEED OIL*, TOCOPHERYL ACETATE*, TOCOPHEROL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PADINA PAVONICA THALLUS EXTRACT*, PARFUM (FRAGRANCE), GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN, LINALOOL (155/025)