Caudalie Rose De Vigne Gül Aromalı Parfüm 50Ml
Caudalie Rose De Vigne Gül Aromalı Parfüm 50Ml

Caudalie Rose De Vigne Gül Aromalı Parfüm 50Ml (CAU001836)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺280,00(KDV Dahil)
Barkod : 3522930001836
Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm 50mlCaudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm 50 ml 

Duyuları harekete geçiren cazibenin tek adresi olan parfüm; gül, uşkun ve beyaz misk içerir. Yumuşak içeriği ile etkili koku geçişi sunar. Cilde yumuşaklık kazandırır. Cildin hoş kokulu olmasına imkan tanır. Yoğun esans içeriği sayesinde kalıcı koku duyarlılığına sahiptir. Güçlü etkili ürün yüksek notalıdır. Ciltte kötü olan kokuların yok olmasına destek olur. Cilt ile uyumlu olan ürün tahrişe neden olmaz ve kızarıklık gibi deformasyonlar geliştirmez. Günlük kullanıma uygundur ve yüksek konsantrasyon içerir. Değişik oranlarda karışımı yapılan ürün alkolle etkileşime sokulur ve eşit şekilde yayılımı gerçekleşir. 

Parfüm şişe de sunulur ve yüksek notalı koku içerir, kişilere hitap eder. Vigne gül özü ile gülün saf kokusu cilde nüfuz eder ve etkileyici bir koku alışverişi meydana getirir. Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm 50 ml gül, uşkun ve beyaz misk içeren yumuşak notalar cildin hoş kokmasına yardımcı olur.

Caudalie Rose de Vigne Gül Aromalı Parfüm 50 ml Özellikleri:

Gül, uşkun ve beyaz misk içeren notaları yüksekten salınır. Ürün cilde uzun süreli hoş koku yayar. Yoğunluk oranı fazlaca yüksek olan parfüm etkili bakım gerçekleştirir. Parfüm kalıcılığı yüksek olan ürün günlük olarak kullanılır. Güçlü etkisi ile ferahlık sağlar ve fark edilir şekilde hissedilir. Tamamen doğal olan ürün harika içerikli bir parfümdür. Kullanımı ile tene zarar vermez ve tahriş etmeden bakım uygular. Nem dengesini bozmayan ürün kızarıklık ve tahrişlere neden olmaz. Uzun ömürlüdür ve sabitleyicidir. Buharlaşmaz ve kalıcılığı uzun sürelidir. İçeriğinde yağ yaprakları barındırır ve güzel kokuludur. Parfüm %10 ve %20 oranında yoğunluk barındırır.

Vücuda Etkisi: Yüksek kalıcı ürün buharlaştırıcı etkisi olmayan etkili bir üründür. Gül, uşkun ve vigne gül birleşimi ile uzun ömürlüdür. Sentetik içerikli ürün doğal kaynaklı bakım gerçekleştirir. Cildin pH değeri ile uyumludur ve tahrişe neden olmaz. Nem dengesini bozmaz ve %100 doğal kaynaklıdır. Parfüm kalıcılığı yüksektir ve günlük kullanıma uygundur. Kış aylarında da kullanılabilen ürün eşit şekilde yayılır.

Uygulanan Bölge: Kalıcılığı fazla olan ürün cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Gün içerisinde evden çıkmadan önce uygulanan parfüm gün boyu kalıcılığını sürdüreceği için tekrar kullanımı kişiye bağlı olarak değişir. Parfüm püskürtme şişelidir ve istenen miktarda uygulama yapılabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Gün içerisinde istenen miktarda uygulanabilir. Şişesi püskürtme esasına göre kullanılır. Tekrar ederek kullanılmasında sakınca yoktur. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.
 
Benzer Ürünler