Caudalie-Caudalie Vinosculpt Lift & Firm Vücut Kremi 250 ml
Caudalie-Caudalie Vinosculpt Lift & Firm Vücut Kremi 250 ml

Caudalie Vinosculpt Lift & Firm Vücut Kremi 250 ml (CAU003655)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺475,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺380,00(KDV Dahil)

Caudalie Vinosculpt Lift & Firm Vücut Kremi 250 ml

Vinosculpt Sarkma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Vücut Kremi vücudun 4 ana bölgesine odaklanır: ilk aydan itibaren kol, göğüs, karın ve kalça bölgelerinde sıkılaştırıcı etki sunar*. Cilt pürüzsüz, canlanmış ve gözle görünür oranda sıkılaşmış bir görünüm kazanır

Formülü:

%97 doğal türevli içerikler

Dermatolojik olarak test edildi, hamile kadınlar için uygun

Üzüm çekirdeği yağı : %100 doğal türevlidir ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir. Doğal olarak antioksidan ve besleyicidir.

Organik shea yağı : %100 doğal türevlidir, organiktir ve Burkina Faso'daki bir kadın kooperatifi işbirliğiyle sürdürülebilir yöntemlerle elde edilir. Kuru ciltleri besler, yeniler ve onarır.

Polifenol : Antioksidan etki sunan ve serbest radikalleri %100 engelleyen Fransız üzüm çekirdeklerinden elde edilir.

İris özü  : Flavonoidler yönünden zengin

İçindekiler : aqua/water/eau, coco caprylate/caprate, glycerın, vıtıs vınıfera (grape) seed oıl, butyrospermum parkıı (shea) butter extract, butylene glycol, hexyldecyl stearate, ısocetyl stearate, octyldodecyl myrıstate, arachıdyl alcohol, glyceryl stearate, palmıtoyl grape seed extract, behenyl alcohol, palmıtıc acıd, stearıc acıd, arachıdyl glucosıde, pentaerythrıtyl dıstearate, polyacrylate crosspolymer-6, caprylyl glycol, ethylhexylglycerın, sodıum pca, potassıum sorbate, xanthan gum, lımonene, tocopherol, helıanthus annuus (sunflower) seed oıl, lınalool, ırıs florentına root extract, cıtrıc acıd, geranıol, sodıum phytate, parfum (fragrance), cıtral.(218/024)

Caudalie’de bulunmayan içerikler :

Cilde zarar vermez: Paraben, Fenoksietanol, Fitalat, Triklosan, Triklokarban, BHA, Katran, 1,4-Dioksan, Formaldehit ve formaldehit salınımı yapan ürünler (Kuaterniyum-15, DMDM hydantoin, İmidazolidinil üre, Diazolidinil üre, Polioksimetilen üre, Sodyum hidroksimetilglisinat, 2-Bromo-2-Nitropropan-1,3-Diol, Glyoxal, Metenamin, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-dioksan, Nitropropan-1, Formalin, Methanal, Metil Aldehit, Metilen oksit, Paraformaldehit), Bisfenol A (BPS), Etil akrilat, Tetrahydrofurfuryl methacrylate, Trimetilolpropan trimetilakrilat, Karbon siyahı, Kurşun, Kurşun asetat, Cıva ve cıva içeren ürünler (Timerosal), Toluen, Akrilamid, Bromotiren, Stiren, Stiren oksit ve nitratlı misk içermez.

Tahriş eden içerikler: Sülfat (Sodyum Larül Sülfat, Amonyum Larül Sülfat), Klorfenezin, Rezorsinol & 2-Metilresorsinol, Retinil Palmitat, Hidrokinon, Glikol Eter (Bütoksietanol, 2-Metoksietanol, Dipropilen Glikol), Benzalkonyum Klorür, MIT (Metilizotiazolinon), MCIT (Metilkloroizotiazolinon), Etanolaminler(Monoetanolamin: MEA, Trietanolamin: TEA, Dietanolamin: DEA, Cocamide MEA, Dietanolamin setil fosfat, Dietanolamin oleth-3 fosfat, Lauramid DEA, Linoleamid MEA, Miristamid DEA, Oleamid DEA, Stearamid MEA, Trietanolamin Lauril Sülfat, MIPA, DEA-stiren/akrilatlar/DVB kopolimeri), O-Fenilfenol ve Tuzlar, Aminometil Propanol, PEG*, Potasyum hidroksit, Poliaminopropil Biguanid, Etil metakrilat, Butil metakrilat ve Hidroksipropil metakrilat içermez.

Çevreye zarar vermez: Naylon, EDTA, Trisodyum NTA, Siklotetrasiloksan, Silikon, Behentrimonium Klorür, eksfoliye edici mikroplastik boncuklar, Oktinoksat, Oktokrilen, Benzofenon (Oksibenzon), ),metil metakrilat ve poliakrilamid, sodyum stiren/Akrilat/divinilbenzen kopolimeri içermez.

Mineral yağlar (Petrol jeli, Vazelin, Parafin, İzoparafin C10-11, İzododekan, İzoheksadekan, Hidrojene Poliizobüten, Sentetik mumlar, Seresin, Ozoserit).

Tavuk/sığır türevli hiyalüronik asit, Domuz türevli kolajen, Köpek balığı skualeni, Sığır türevli elastin, Koyun türevli lanolin, Koşnil, Keratin içermez.

Vinosculpt Sıkılaştırıcı ve Sarkma Karşıtı Vücut Bakım Kremi'ni temiz ve kuru kol, göğüs, karın ve kalça bölgelerine sabah ve akşam cilt tarafından emilene kadar masaj yaparak uygulayın. Etkinliğini artırmak istiyorsanız problemli bölgelerde selülit karşıtı etki için cildinizi masaj yapar gibi baş ve işaret parmaklarınızla çekip sıkarak uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

Benzer Ürünler