Benzer Ürünler
Coresatin Panthenol (Bebekler İçin Krem - Pembe) 30 Gr
Coresatin Panthenol (Bebekler İçin Krem - Pembe) 30 Gr

Coresatın Panthenol (Bebekler İçin Krem - Pembe) 30 Gr (CRS100043)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺175,50(KDV Dahil)

Coresatin Panthenol (Bebekler İçin Krem - Pembe) 30 Gr Ürün Açıklaması

 

Coresatin Panthenol Bebekler İçin , içinde steroid bulundurmayan Coresatin firması tarafından sonra piyasaya sunulmuş olan kortizonsuz bir kremdir. Bebekler için onların tüm beklentileri ve cilt yapıları göz önüne alınarak geliştirilmiştir. Orijinal adı: Coresatin Panthenol Pediatric Fungicidal Barrier Cream 30 gr biçimindedir. Pembe renk ile yazıları olan kendi özel kavanozunda ilgili klinik testlerden geçtikten sonra piyasaya sunulan dermatologların önerdiği dermokozmetik bir kremdir. Güvenle bebeklerin hassas cildinde kullanılabilir. 30 gramdır. 

Ürünün Faydaları:

Coresatin Panthenol Bebekler İçin Coresatin markasının Panthenol serisinde bebekler için özel formülüze ettiği bir ürün olarak ürünün faydaları şu şekilde ifade edilebilir. Bilindiği üzere bebeklerin cildi son derece hassastır. En ufak bir durumda bile tepki verebilirler. Bu ürün de bu gereksinime uygun olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde olan E vitamini bebeklerin hassas cildinde koruyucu özel bir etkiye sahiptir. Bez kullanılan bölgelerde ortaya çıkması muhtemel olan lezyonlara karşı cildi korur. Oluşan lezyonların hızla kaybolmasına yardımcı olur.Düzenli ve doğru kullanılması durumunda bebeklerin cildinde ortaya çıkması muhtemel mantar ve bakterilere karşı cildi korur. Süt çocukları yani anne sütü alan çocuklar için en doğru kremdir. Cilt üzerinde koruma görevi yapar. Bebeklerin cildini nemlendirir.Nemlendirme etkisi son derece yüksektir.Tahriş oluşumunu önler. Cilde aynı zamanda bakım yapar.

Kullanım Alanları

Coresatin Panthenol Bebekler İçin olan kullanım alanlarından da bahsetmek gerekir ise tüm bebekler ve çocuklarda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle bu ürün bez kullanıldığı dönemlerde bez kullanılan bölgede düzenli olarak kullanılması tavsiye edilen bir kremdir. Gerekli görülmesi durumunda yüzde de kullanılabilir. 

Temizlenmiş olan cildin yüzeyine ufak dairesel masaj hareketleri yapılarak kullanılması tavsiye kararıdır.

 Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Coresatin Panthenol Bebekler İçin bebeğin cildi tarafından hızla emilir ve bebeğin cildine hiçbir biçimde zarar vermez. Yapılan çalışmalara göre sabah ve akşam olmak üzere ve de hiçbir biçimde aşırı dozda kullanılmadığı zaman en hassas olan ciltlerde bile herhangi bir yan etkisi yoktur. Aşağıda yer alan bileşenlerinden de görüldüğü gibi cilde zarar verecek bir bileşen olmadığı için alerji vb. durumlara yol açmaz. Ama ola ki doz aşımı olursa cilt yüzeyinde pullanma ve kızarıklık görülebilir.

 

 Ürün Bileşimi Ürün İçeriği

Coresatin Panthenol Bebekler İçin alfabetik sıra ile ürün bileşenleri aşağıda ifade edildiği gibidir.

 

  • Allantoin
  • Aloevera
  • Bisabolol
  • B6 vitamini
  • E Vitamini
  • Gliserin
  • Klorheksin Diglukonad,
  • Natural SeaBuckthorn Oil
  • Panthenol
  • Propolis

Yukarıda yer alan bileşenlerden de görüldüğü gibi paraben parfüm silikon alkol gibi cilde zarar veren herhangi bir bileşeni olmayan bir üründür. O yüzden de güvenle kullanılmasında herhangi bir sorun sıkıntı yoktur.

Sonuç olarak Coresatin Panthenol Bebekler İçin Krem evinde bebek ve çocuk olan tüm ailelerde mutlaka olması ve kullanılması gereken bir üründür. Tüm kız ve erkek çocuklarında kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "175,50", item_name: "Coresatın Panthenol (Bebekler İçin Krem - Pembe) 30 Gr", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Coresatin", item_category: "CİLT ONARICILAR - TIBBİ ÜRÜNLER", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "CİLT ONARICILAR - TIBBİ ÜRÜNLER", price: "175,50", quantity: 1 } ] });