Cosmed Ultrasense Soothing S.O.S Cream Gel 30 ml
Cosmed Ultrasense Soothing S.O.S Cream Gel 30 ml

Cosmed Ultrasense Soothing S.O.S Cream Gel 30 ml (COS991398)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺114,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺80,43(KDV Dahil)
Barkod : 8699292991398

 

 

 

Ürün Adı:Cosmed Ultrasense Soothing S.O.S Cream Gel 30ml

 

 

Ürün Markası: Cosmed
 

Ürün Boyutu:30ml
 

Etki Alanı:Cilt Bakımı
 

Özet Bilgi:Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S. Krem Jel
 

Ürünün Faydaları:

Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S. Krem Jel; İçeriğindeki panthenyl triacetat ve citrus meyvekerşnden elde edilen Naringenin'den oluşan kompleks yapısı ile cilt bariyerini güçlendirir.Cilt üzerinde yatıştırıcı etki gösterilmesine yardımcı olur.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Unisex kullanımına uygundur.Allerjen olmayan ürünler kullanılmıştır.Alkolsüzdür.
 

 

Kullanım Şekli:

Cildin uygun ürünlerle temizlenmesinin ardından Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S Krem Jel göz çevresi haricinde tüm cilde uygulanır.
 

 

Ürün Bileşimi:

AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION

 

Benzer Ürünler