Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25Gr
Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25Gr

Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25Gr (DDS019853)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺111,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,52(KDV Dahil)
Barkod : 5018365019853
:
Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25grDead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi

Deniz çamuru ve doğal deniz yosunundan üretilmiş olan ürün cilde uygulandığında taze ve genç bir görünüm elde edilmesine imkan tanır. Etkili ve aktif içeriklidir. Pratik kullanımlı ürün soyulabilir özelliklidir. Yosun ve çamur içeren ürün cilde parlaklık verir, ışıltılı cilt gelişimini destekler. Dead Sea Spa MagikAlgimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi, ferahlatır, rahatlatır ve derinden nemlendirici bakım sağlar. Ürün pH dengeleyici özelliklidir. Cilt görünümünü düzenler, güzelleştirir. Ferahlatıcı bakım sunan ürün parlak ve diri görünüm sağlar. Cilt ile uyumlu oan bakım ürünü cilde derinden bakım imkanı sağlar. 

Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi Özellikleri:

Yosun bileşimli çamur maskesi cilt yüzeyinin canlanmasına imkan tanır. Pürüzsüzleştirici ve pratik kullanımlıdır. Cildin canlı ve parlak olmasına destek olur. Serinletici ve ferahlatıcı cilt bakımı sunan ürün nemlendirir, besler ve canlandırıcı etki sunar. pH, nem ve yağ oranını dengeler. Deniz yosunu özlü ürün yardımı ile gereken bakım etkili şekilde sağlanır. Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi, parlak ve diri bir görünüme destek olur. Cildi dinlendiren ürün yardımı ile kısa sürede bakımlı ve sağlıklı cilt gelişimi sağlanmış olur. Cildi düzenleyen ürün ferahlatıcı bakım imkanı sağlar. 

Vücuda Etkisi: Sebore, Rosacae, Akne sorunlarına karşı etkili çözüm sunar. Cildi düzenler, canlandırır ve nemlendirir. Ferahlatıcı bakım ürünü parlak, sağlıklı gelişime imkan sağlar. Cilt görünümünü etkili şekilde değiştirir. Soyulabilir ve canlandırıcı cilt maskesidir. 

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Paketin içindekilere bir miktar içme suyu ilave edilir. Ürün yüze sürülür bir süre bekletilir. 15-20 dakika bekletilen ürün sıyırılır. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün haftada 2 kez uygulanmaktadır. 25 gr olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile direkt teması halinde bol su ile dururlama yapılmalıdır.
Benzer Ürünler