Dermatix Si Silikon Jel 15 G
Dermatix Si Silikon Jel 15 G

Dermatix Si Silikon Jel 15 G (DEM645370)

0,00
İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : ₺269,01(KDV Dahil)
İndirimli : ₺263,69(KDV Dahil)

DermatixSi Ultra Silikon Jel 15 g

Yara Bakımı için Silikon Jel


DermatixSi Ultra Gel, kendiliğinden kuruyan şeffaf silikon jeldir. Temiz ve ipeksi bir doku bırakmak üzere kendiliğinden hızlıca kurur. Görünmeyen, kokusuz ve yağsız bir tabaka oluşturur. Kabarmış yara izlerini yumuşatmaya, kırmızı ve koyu renkli yara izlerinin renginin açılmasına yardımcı olur.

İçeriği: DermatixSi Ultra Gel, siklik ve polimerik siloksanlar ve vitamin C ester içerir. Dermatix Ultra Gel; yenilenmiş, formülüne vitamin C ester ilave edilmiştir.

DermatixSi Ultra Gel'i Nasıl Kullanacaksınız?

Etkilenmiş bölgedeki kapanmış yaraya çıkacak çok ince bir tabaka DermatixSi Ultra Gel sürülür. Şeffaf jeli 4-5 dakika kendi kendine kurumaya bırakın. Günde 2 kez uygulayın.

Anormal yara izi oluşma riskini azaltmak ve en iyi görünümü elde etmek için yaraya bir jel veya silikon tabaka uygulanması önerilmektedir. Uluslararası kılavuzlarda silikonun anormal skarların önlenmesinde öncelikli rolü olduğu belirtilmektedir.

Dermatix®, yeni iyileşen yaralarda yara izlerinin önlenmesine yardımcı olmak ve göze çarpan immatür yara izlerini azaltmak için kullanılan gelişmiş topikal Silikon Jel’dir. Dermatix® yüz, eklemler ve cildin diğer kısımları dahil, vücudun çoğu bölgesine kolayca uygulanır. 15g’lik tüpte satışa sunulmakta olup, reçeteli veya reçetesiz olarak temin edilebilir.

Dermatix® Silikon Jel’in avantajları
• Hızlı kurur, kullanışlı ve kullanımı kolaydır. 
• Daha büyük yara izleri olan çocuklarda ve hastalarda veya deri nakli veya cilt yanığı nedeniyle yara izi riski daha fazla olan kişilerde kullanılmasının uygun olacağı belirtilmiştir. 
• Maserasyon (dokuda bozulma) oluşmaz
• Saydamdır ve kendini belli etmez. 
• Cilde esnek koruma sağlar. 
• Yüz ve eklemler dahil, cildin çoğu bölgesi için idealdir. 
• Yara izini örtmek için Dermatix® Jel üzerine makyaj yapılabilir. Mevcut boyutlar:15g.

 

Kullanımı (detaylı anlatım)

Yara izi bölgesini yumuşak bir sabun veya suyla temizleyip, hafif hafif dokunarak temizleyin.

Dermatix Utra Jel'i parmağınızın ucuna damlatarak kapanmış yara izinin üzerine az miktarda sürünüz.

*Ürünü uygularken bastırmayınız ve ovuşturmayınız, ince bir tabaka halinde sürüp bırakınız.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag("event", "view_item", { currency: "TRY", value: 7.77, items: [ { item_id: "263,69", item_name: "Dermatix Si Silikon Jel 15 G", affiliation: "Google Merchandise Store", index: 0, item_brand: "Dermatix", item_category: "YARA BAKIMI", item_list_id: "{KATEGORIID}", item_list_name: "YARA BAKIMI", price: "263,69", quantity: 1 } ] });