Dermoskin-Dermoskin N-Balsam Tırnak Bakım Kremi 10Ml
Dermoskin-Dermoskin N-Balsam Tırnak Bakım Kremi 10Ml

Dermoskin N-Balsam Tırnak Bakım Kremi 10Ml (DER000073)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,93(KDV Dahil)

Dermoskin N-Balsam Tırnak Bakım Kremi 10 ml

İçeriğindeki Keratin Amino Asitleri, Kolajen Amino Asitleri , Glycine Soja Oil’deki Phytosteroller ve güçlü nemlendiricilerin etkisiyle;

Tırnak yüzeyinde oluşan ince çizgilerin ve beyaz lekelerin giderilmesine, azalan tırnak büyümesini hızlandırmaya, çatlamış ve incelmiş tırnakları güçlendirmeye, nem dengesini düzenleyerek tırnaklara elastikiyet ve parlaklık kazandırmaya, tırnak üzerinde bariyer oluşturarak kimyasalların (deterjan vs.) etkilerinden korumaya yardımcı olur.

Sedef hastalarının bozulan tırnak yapılarında pullanma ve kurumanın onarılmasını sağlar.

Çeşitli nedenlerle hasar görmüş tırnağın yerine yeni tırnak çıkması sırasında besleyici ve nemlendirici etkisiyle tırnağın batık oluşmadan sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

Bakım gerektiren her tırnağa rahatlıkla uygulanabilir.

Kullanım Şekli: Üründen maksimum etki alınabilmesi için çıplak tırnak üzerine uygulanmalıdır. Ürünün yapısı kıvamlı olduğu için tüpün kapağına yakın bölümünden sertçe bastırarak, mercimek büyüklüğünde tırnak üzerine bırakılır. Parmak ucu ile masaj yapılarak emdirilir.
 

Soğuk iklimlerde oda sıcaklığında bekletilerek kullanılır. Sıcak su banyosunda ıslak bekletilmiş çıplak tırnak üzerine uygulanmalıdır.

Benzer Ürünler