DEVİTALE Splus 500 Ml Solusyon
DEVİTALE Splus 500 Ml Solusyon

DEVİTALE Splus 500 Ml Solusyon (FAM112233)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺264,10(KDV Dahil)
İndirimli : ₺233,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681982072005

Devitale Splus 500 ML. Solusyon 

 

Devitale Splus 500 ML. Solusyon bir gıda takviyesidir. Sağlıklı insanların da rahatlıkla kullanabileceği bir gıda takviyesidir. Devitale Splus solüsyon ve tozdan oluşmaktadır. Doğal ürün olmasından kaynaklı raflarda bekletilen bu ürünün dibinde çökme mevcuttur. Ürünü her kullanımdan önce çalkalamak ve o şekilde kullanmak gerekmektedir. Solüsyonun buzdolabında muhafazası gerekmektedir.

 

Kutunun içerisinden çıkan stick şeklindeki toz, solüsyonun içine boşaltılır. Bu şekilde solüsyon kırmızı rengi alır. Her kullanımdan önce çalkalamamak solüsyonun karışmasını ve kırmızı rengin yeniden yerine gelmesini sağlayacaktır.

Ürünün başlığına bulunan bir içme aparatı vardır. Bu aparat solüsyonun kişinin kilosuna uygun şekilde hazırlanması gerekmektedir. Kiloya uygun şekilde hazırlanan solüsyon ister bir bardak suya boşaltılarak ister sek içilebilir.

Bu solüsyon sıvı takviye edici bir gıda olduğu için ve ilaç olmadığı için her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği sıvı formatta içeriktir.

Yerli bir ürün olması nedeni ile ve ağır metal içermemesi nedeni ile güvenilirdir. İnsan vücuduna sağlık ve direnç kazanmak amacı ile kullanımı ve faydaları bulunmaktadır.

 Ağız yolu ile her gün düzenli kullanım sağlanması gerekmektedir. 

 Kullanım Önerisi:

50 ile 75 kilogram arası: 15 cc (sabah, akşam)

75 ile 90 kilogram arası: 20 cc (sabah, akşam)

90 kilogram üstü: 25 cc (sabah, akşam)

 

Yan Etkileri ve Allerjen Uyarıları

 

Ürün kullanan kişilerde bağırsak florasını şekillendirmeye çalışmaktadır. Bu da yan etkide sık görülen ishali ortaya çıkarabilmektedir. Ancak düzenli kullanımın ardından ishal de yok olacaktır.

Hamileler ve emziren annelerde hekime danışman kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

Ürün bileşimi içeriğindeki doğal bitkilere alerjisi olan kişilerin de kullanmaması tavsiye olunur.

 

Ürün Bileşimi

 

Akasya Gamı: 562,5mg

Vitamin C : 450 mg

L-Karnitin : 0,6 mg

Benzer Ürünler