Ducray Anaphase Plus Shampoo 400 Ml ( Yeni Ambalaj , Yeni Ürün )
Ducray Anaphase Plus Shampoo 400 Ml ( Yeni Ambalaj , Yeni Ürün )

Ducray Anaphase Plus Shampoo 400Ml (DUC075526)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺239,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺203,15(KDV Dahil)
Barkod : 3282770075526
Ducray Anaphase Plus Shampoo
 

Ürünün Faydaları:

 Vücudun tüm hücreleri kendilerini yenilerler. Her gün yeni saçlar çıkarken bir yandan da kafamızda olan saçlarımızın bir kısmı dökülür. Günlük 50-100 adet saç telinin dökülmesi normal bir durumdur. Hayatımızdaki stres faktörü, mevsim geçişleri, beslenme şekli, hormonal yapılar ve aileden gelen genetik miras saç dökülmesinin daha fazla olabileceğini göstermiştir. Dermatologlar, günlük dökülen saç telinin 50-100 adetten fazla olduğunda, durumun karşılanmaması gerektiğini, özel bakımla saçın desteklenmesi gerektiğini belirtmektedir.

 

Saçın fazla sayıda dökülmese dahi, cansız ve yıpranmış olan saçlar, insan psikolojisini de bozmaktadır. Tüm bu olumsuz durumları yaşamak için, saçın güçlendirilmesi ve dayanıklılığını artırmak için ihtiyacı olan ana besinlerin saça kazandırılması gerekir. Ürünün formülünde olan B5, B6 ve G8 vitamin kompleksi saçın gür çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca şampuan içeriğinde olan tokoferol nikotinat, saçın gelişimini hızlandırıp ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır.

Kullanım Alanları:

 Yapılan araştırmalar ruhsal ve çevresel sorunlar yaşayan kişilerin saçlarının daha hızlı döküldüğünü göstermiştir. Saç dökülmesini yoğun yaşayan kişilerin Ducray Anaphase şampuanını kullanması uygundur. Kullanırken ıslak saça uygulanması ve 2-3 dakika yumuşak hareketlerle saç diplerine masaj yapılması tavsiye edilmektedir. Ancak yoğun saç dökülmesi yaşıyorsanız şampuanın tedavinin tamamlayıcısı olan bir ürün olduğunu unutmayınız. Kadın ve erkeklerin kullanması için de uygundur.

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları: 

Ürün içerisinde doğal maddelerin yanında ürünün köpük ve kıvamını artıran kimyasal maddeler de bulunmaktadır. Bu nedenle ürünün uygulanmasından sonra iyice durulanması tavsiye edilmektedir.

Ürün Bileşimi (veya Ürün İçeriği):

Su, Polisorbat 20, metilizotiazolinon,  pantolakton, sodyum benzoat, sodyum polinaftalinsülfonat, çinko piritiyon, DMDM hidantoin, magnezyum alüminyum silikat, lauril betain, setearet-60miristil glikol, alkol, biotin, piridoksin hidrolorür, sodyum hidroksit, polikuaterniyum-7, pantenol, koko glikozit, sitronelol, koku (parfüm)

Ürün Sodyum Lauril Sülfat ve paraben içermemektedir.

Ruscus: Saç köklerinin beslenebilmesi için, saç diplerindeki kılcal damarlardaki dolaşımın artarak saç derisine ulaşması gereklidir. Eğer saç kökleri kanla yeteri kadar beslenirse, dayanıklı ve gür olarak saç çıkmaktadır. Ruscus (tavşan memesi) bitkisi kanın saç diplerindeki kılcal damarlardaki mikrosirkülasyonunun hızlanmasına yardımcı olmaktadır.

B5, B6, B8 Vitaminleri (Biyotin) : Saçın ihtiyaç duyduğu temel vitaminlerden olan biyotin eksikliği durumunda, saç yapısında incelme ve kırılmalar meydana gelecektir. Vücudun oral olarak aldığı vitamin komplekslerinin kullanımını vücut sistemi hayati organlara yönlendirir. Bu nedenle saçlar için ekseriyetle harici kullanımı olan ürünler tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca biyotin saçların güçlenmesi yanında matlaşma ve beyazlaşma problemi üzerinde de etkisi olan bir vitamindir.

Monolaurin:  Hindistan cevizi yağının yan ürünü olan bir kimyasaldır. Gliserin ve laurik asitten türetilmiştir. Saçın nem dengesinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Elektriklenme problemi yaşayan saç tellerini yatıştırarak kolay şekil almasını sağlar. Saça ipeksi bir görünüm ve parlaklık vermektedir.

Tokoferol Nikotinat:  Saçı serbest radikallere karşı korumaktadır.

Hidrolize Buğday Proteinleri: Saça canlılık kazandırır ve saçın hacmini ve gücünü arttırır.

Benzer Ürünler