Benzer Ürünler
Endocare Ampül 7 X 1Ml
Endocare Ampül 7 X 1Ml

Endocare Ampül 7 X 1Ml (END033213)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺439,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,25(KDV Dahil)

Endocare Ampül 7 X 1Ml

 

Ürünün Faydaları

Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olan endocare ampül 7 x 1ml ürün, cilde uygulanarak kullanılmasıyla birlikte, ürünün içeriğinde yer alan antioksidan nedeniyle ciltte nemlendirici ve tazeleyici etki gösterir. Cildi onarıcı ve sıkılaştırıcı etkisi mevcuttur ve ürünün içeriğinde, yaşlanma belirtilerini geciktirici özelliğe sahip SCA, antioksidan ve nemlendirici etki gösteren bileşenler bulunmaktadır.

 

Ürünün kullanılması halinde anında etkisini göstererek cildi parlatır ve cilt kuruluğunun azalmasına neden olarak yoğun bir bakım sağlar. Lazer ve dermoabrazyon tarzındaki dermatolojik uygulamaların yapılmasının arkasından, cilde uygulanmasıyla birlikte rahatlatıcı etki gösterir ve aynı zamanda cildin yenilenmesinde de katkı sağlar. Yağsız oluşu nedeniyle, uygulanması halinde kısa sürede cilt tarafından emilir.

 

Endocare ampül 7 x 1ml ürünün, yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkan cilt kırışıklıklarını onarıcı etkisi bulunduğundan yaşlanma belirtilerini geciktirir. Yara izlerini ve cilt lekelerini tedavi ederek hızlı bir şekilde ciltten giderilmesine olanak sağlar. Cilde bakım yaparak nemlendirir ve aynı zamanda onarıcı özelliği nedeniyle daha güzel bir görünümün elde edilmesine imkan tanır.

 

Kullanım Alanları

Tüm cilt türlerinde kullanılmaya uygun olan ürün, gün içerisinde 1 ampül olacak şekilde tüketilmesine uygunluk göstermektedir. Vücut, yüz ve boyun bölgesinde kullanılabilir ve uygulama yapılmadan önce cildin yıkanarak temizlenmesi gerekir. Cildin temizlenmesi, ürünün cilde uygulandığında sağladığı faydaların daha belirgin bir şekilde ortaya çıkabilmesine ve daha hızlı etki göstermesine olanak sağlar.

 

 Makyaj yapılmadan önce endocare ampül 7 x 1ml uygulanabilir ve uygulama yapılacak bölgenin yıkanarak temizlenmesi gerekir. Endocare ampül, temizlenen yüze masaj yapılarak tatbik edilmesi halinde daha iyi etki gösterir. Cildin yıkanmış olması, gözeneklerin açılmasına ve emilimin son derece kolay olmasına neden olarak, ürünün etkilerini kısa sürede göstermesi için katkı sağlar.

 

İçerisinde bulunan maddelerin gösterdiği etkiler nedeniyle, hasar gören cildi tedavi ederek yenilenmesine imkan sağlar. Cildi beslemesi sonucu sağlıklı bir görünüme neden olur. Cildi sıkılaştırır, nemlendirir, kırışıklığı önler, cilt kuruluğunu giderir ve cilde parlaklık katarak cildin güzel bir görünüm kazanmasında etkin rol oynar.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Günlük 1 ampül kullanılabilir ve yeniden uygulanabilmesi için bir aylık sürenin geçmesinin beklenmesi gerekmektedir. Açık yaralarda kullanıma uygun değildir.

 

Ürün İçeriği

Ürünün bileşimini oluşturan maddeler arasında Saccharide Isome – rate, Polysorbate 20, Sodium Ascorbyl Phosphate, Fructose, Parfum, Acetate, Dextrin, Glutamic Acid, Sodium Chloride, Coumarin, Limonene, Snail Secretion Filtrate, Hexylene Glycol, Propylene Glycol, Aqua bulunur.

 

Ürünün içeriğini oluşturan diğer etken maddeler ise PEG/PPG-20/6 Dimethicone, Glucose, Geraniol, Alanine, Tocopheryl, Citric Acid, Hexyl Nicotinate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Urea, Polyquaternium-10, Tetrasodium EDTA, Sucrose, Aspartic Acid şeklindedir. Endocare ampül 7 x 1ml, hızlı ve etkili cilt bakım ve onarım sağlayan kırışık önleyici bir kozmetik üründür.