Endocare Hydractive Micellar Water 400 ml
Endocare Hydractive Micellar Water 400 ml

Endocare Hydractive Micellar Water 400 ml (END360844)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺96,75(KDV Dahil)

 

 

 

Endocare Hydractive Micellar Water 400 ml

 

 

Endocare Hydractive Micellar Solution, cildi sadece temizlemekle kalmayıp aynı zamanda korumak için özel olarak formüle edilmiş bir misel suyudur. Bileşenlerin bir kombinasyonundan oluşan Microbiome Recovery Complex'in varlığı nedeniyle, cilt bariyerini güçlendirme ve kirlilik önleyici bir savunma sağlama yeteneğine sahiptir. Salatalık Özü ve Niacinamide ile cildi nemlendirip yumuşatabilir ve ayrıca yatıştırıcı faydalar sağlayabilir. Bu, bu misel suyunu hassas dahil tüm cilt tipleri için ideal hale getirir. Cildi nazikçe temizlemenin yanı sıra suya dayanıklı makyajı da çıkarma özelliğine sahiptir.

 

Özünde, bu misel suyu, canlılığını artırırken cildi nazikçe ve derinlemesine temizlemek için mükemmeldir. Farklı nedenlerle sabah ve akşam uygulayabilirsiniz. Sabahları, sadece gece boyunca salgılanan fazla sebumu gidermekle kalmaz, aynı zamanda gün boyunca kirlilik önleyici koruma sağlar. Geceleri biriken kirleri temizlemenize ve su geçirmez makyajı çıkarmanıza yardımcı olmasının yanı sıra cilt bariyeri işlevini de güçlendirecektir.

 

Cilt tipi: Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri

 

Başlıca faydaları: Cildi nazikçe temizler, kirleri ve suya dayanıklı makyajı yok eder, cildi nemlendirir ve yatıştırır, cilt bariyer fonksiyonunun yenilenmesine yardımcı olur, kirlilik önleyici savunma sağlar, hipoalerjenik formüle sahiptir, hassas ciltler, hassas gözler ve kontakt lensler için uygundur. kullanıcılar;

Alkol, parabenler, silikonlar, sülfatlar olmadan formüle edilmiştir.

İçeriği:

Salatalık Özü, nemlendirici ve yumuşatıcı özelliklerin yanı sıra yatıştırıcı faydalara sahiptir;

Microbiome Recovery Complex, cilt bariyeri işlevini güçlendiren bileşenlerin bir kombinasyonu;

Niacinamide nem ve yumuşaklık sağlarken hassas cildi yatıştırır;

Olivin, magnezyum açısından zengin olması nedeniyle hücresel enerji seviyesini arttırır.

Nasıl kullanılır

Bir pamuğa Endocare Hydractive Micellar Solution uygulayın. Yüz ve göz çevresini nazikçe silin ve gerekirse işlemi tekrarlayın. Su ile durulama gerektirmez.

Benzer Ürünler