Farmona İdeal Protect Regenerating Barrier Cream SPF50+ 50 ml
Farmona İdeal Protect Regenerating Barrier Cream SPF50+ 50 ml

Farmona İdeal Protect Regenerating Barrier Cream SPF50+ 50 ml (FAR590010)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺158,00(KDV Dahil)
Barkod : 5900117590010

 

 

 

Cildi güneş ışınlarından koruyan ve tahrişleri hafifleten, tüm cilt tipleri için uygun olan, uzman bir kremdir. Cilt üzerinde ince, cildi yenileyen ve nemlendiren bir film oluşturarak, onu güneş ışınlarından korur. UV ışınlarından, epidermal bariyeri etkileyen kozmetik tedavilerden veya foto-koruma gerektiren diğer (kimyasal peeling, lazer, dermabrazi gibi) tedavilerden sonra günlük koruma için önerilir. Ayrıca kortikosteroid tedavileri sırasında da özellikle hassas ciltlerin koruması için önerilr.

SEPICALM ™ VG - nilüfer özü ile birlikte lipo-amino asitli kompleks (kolajen ve elastin sentezinde önemli rol oynar), cilt yenilenmesini sağlar, tahrişleri mükemmel bir şekilde yatıştırır, cildin doğal epidermal koruma fonksiyonlarını geri kazandırır ve denge sağlar.

NIACYNAMIDE - cildin yaşlanmasını hızlandıran çevresel faktörlerin zararlı etkilerini azaltır. B3 Vitamini olarak da bilinen Niacinamide veya diğer ismi ile Nikotinik Asitin hücreler arası iletişimi sağlayan bir ajandır ve cilt için birden fazla yararı vardır. Cilt elastikiyetini geliştirir, melanin sentezini baskılar, cilt tonunu dengeler,  anti enflamatuar etkisinden dolayı akneye ve rozasea ya eğilimli ciltlerde bu endişeleri giderici etkilerinin gözlendiği vurgulanmıştır.

ALLANTONİN- iyi bir nemlendirici olmasının nedenlerinden bir diğeri de onun deri hücreleri üzerindeki etkisidir. Allantoin en üstteki sert ve ölü derinin düşmesini sağlayarak yerine yeni ve yumuşak derinin geçmesine yardımcı olur. Güneş yanıklarından sonra mükemmel iyileştirici etki eder, su kaybını önler ve anti-enflamatuardır.

 

Benzer Ürünler