Filorga Time Filler Kırışıklık Karşıtı Özel Set
Filorga Time Filler Kırışıklık Karşıtı Özel Set

Filorga Time Filler Kırışıklık Karşıtı Özel Set (FİL009742)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.099,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺824,25(KDV Dahil)

 

 

 

Filorga Time Filler Kırışıklık Karşıtı Özel Set (Filorga Anti Wrinkle Heroes Kofre )

 

Filorga Time Filler Cream 30 ml

Tüm Kırışıklık Belirtilerine Karşı Bakım Kremi

Cildinizi rahatlatarak genç bir görünüm kazanmasına, mimik kırışıklıklarının görünümünün azalmasına yardımcı olur. Sarkmaların neden olduğu kırışıklıklara karşı cildi uyarır, aynı zamanda peeling benzeri aktif bileşenleri ile cildinize pürüzsüz bir görümüm verir. Hyaluronik asit ile kuruluğun neden olduğu kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Filorga Time Filler Eyes Cream 4 ml ( Göz Çevresi Bakım Kremi )

Yeni geliştirilmiş, daha genç ve çekici bakışlar için göz çevresi bakım kremidir. Göz çevresinin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz kapaklarının sarkmasına karşı mücadele eder. Kirpiklerin dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresindeki yorgunluk belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.

Filorga Time Flash 7 ml ( Yumuşatıcı Aktif Primer )

Anında ve uzun süreli etki göstermeye çalışan içeriğiyle cilt yüzeyinde bir film tabası oluşturarak cildinize genç bir görünüm kazandırmayı hedefler. Cildinizi pürüzsüzleştirmeye, kolajen arttırıcı etkisi ve peeling etkisi ve hyaluronik asit etkisi ile nemsizlik, yorgunluk kaynaklı tüm çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Makyaj öncesi temiz cilde uygulayınız.

Filorga Time Filler Night 30 ml ( Tüm Tip Çizgiler İçin Gece Kremi )

Tüm tip çizgileri geceden geceye azaltmaya, kırışıklık ve mimik çizgilerinin görünümünün yumuşamasına yardımcı olur. Yüzeysel çizgiler, peeling etkili aktif bileşen ile kombinlenen formülü ile görünümlerinin yumuşamasına yardımcı olur. Nemsizlik çizgilerini azaltmak için ciltteki suyu tutmaya destek olur. Hyaluronik asit, vitaminler, mineraller ile güçlendirilmiştir. Cildin daha parlak, taze ve dinlenmiş görünmesine yardımcı olur.

Benzer Ürünler