Hakkımızda

 

Sağlığa dair bilgi birikimimizi, güzelliğe olan tutkumuzla harmanladık.

İşte Farmareyon, bu şekilde doğdu.

Eczacılık üzerine geliştirdiğimiz uzmanlığımızı, kurulduğumuz yıl olan 2013’ten bu yana güzelliğe bütüncül bir bakış açısıyla birleştirdik ve bu şekilde Farmareyon olarak, e-ticaret sahnesindeki yerimizi aldık. Cilt bakımı, dermokozmetik, güzellik ve anne-bebek ürünleri ürünlerinin yanı sıra pek çok sağlık ürününü, dijital alanlardaki kullanıcıyla buluşturduk.

Amacımız, güzelliğin sağlıktan bağımsız bir şekilde ele alınamayacağını anlatmak ve güzelliğe bütüncül bir yaklaşımla eğilirsek gerçek sonuçlar elde edebileceğimiz düşüncesiyle oluşturulan sağlıklı ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktır.

Çünkü güzellik içten gelir…
Web sitemizdeki ürünlerin temiz ve sağlıklı içeriklerle donatılmış olmasını önemsiyoruz. Tüm ürünlerimizin yetkili bayi eczanelerden veya üretici/distribütör firmalardan tedarik ediyoruz, bu sayede ürünlerimizin orijinalliği konusunda tüm müşterilerimizin içinin rahat olmasını sağlıyoruz.

Bir sağlık veya güzellik ürününü satın almadan önce çok sıkı bir araştırma ve düşünme sürecinden geçilmesi gerektiğini biliyoruz. Farmareyon olarak bu sürecin büyük bir kısmını sizler için gerçekleştiriyoruz. Web sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin içeriklerini ve sağlığınıza olan etkilerini ciddi bir süzgeçten geçirdikten sonra satışa sunuyoruz. Bu sebeple %100 orijinal, sağlıklı ve güvenle kullanabileceğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Güvenli bir kargo süreciyle, satışını yaptığımız tüm ürünleri faturalı bir şekilde sizlere oluşturarak, iyiliği, sağlığı ve güzelliği sizlere teslim ediyoruz!

 

Satışını yaptığımız tüm ürünler faturalı olarak gönderilmektedir.

Sitemizde Sağlık Bakanlığı onaylı reçeteli/reçetesiz ilaç satışı yapılmamaktadır.   

 

Fiyat Politikası

 

Bayisi olduğumuz firmalar ile yüksek miktarlarda alım anlaşmaları yapmakta ve bunun sonucunda firmaların sağladığı uygun fiyatlar ve avantajlar müşterilere yansıtılmaktadır.

 

Kargo politikası

 

Anlaşmalı  olduğumuz MNG kargonun geniş ve hızlı dağıtım hizmeti ile siparişleriniz güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. 

 

Güvenlik politikası

 

Farmareyon.com , güvenli online alışveriş yapabileceğiniz en güncel teknik alt yapıya sahiptir. Tüm verileriniz SSL Sertifikalarımız İle Güvence Altındadır.

 

 

Farmareyon Sağlık Kozmetik Medikal Elektronik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi.

 

ÇAMLICA MAHALLESİ ANADOLU BULV. 20 Y 3 YENİMAHALLE / ANKARA

 

Tel:0 554 551 33 33 - 0 850 420 04 80

 

Fax:03123108861

 

email: [email protected]

 

twitter: @farmareyon

 

Facebook: farmareyon

 

 

Instagram: Farmareyoncom

 

İletişim

İnternette güvenli alışverişin adresi Farmareyon.com'a aşağıdaki iletişim adreslerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezimiz hafta içi her gün 10.00 - 18.00 saatleri arasında çalışır.

WhatsApp Destek ve Sipariş:

Soru sormak veya sipariş vermek için 0 554 551 33 33

Çağrı Merkezi :

0 850 420 04 80

Şirket Bilgileri :

Ünvanı :

Farmareyon Sağlık Kozmetik Med. Elk. Tic. Ve Ltd. Şti. (Farmareyon.com)

Merkez :

Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak No:20Y/3 Yenimahalle / ANKARA

Telefon :

0 312 387 07 01 - 0 554 551 33 33 - 0 850 420 04 80

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR