Hamilton Sensitive Spf50+ Güneş Koruyucu Losyon 265Ml
Hamilton Sensitive Spf50+ Güneş Koruyucu Losyon 265Ml

Hamilton Sensitive Spf50+ Güneş Koruyucu Losyon 265Ml (HAL072225)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺435,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺369,75(KDV Dahil)

Hamilton Sensitive Spf50+ Güneş Koruyucu Losyon 265Ml

 

Ürünün Faydaları:

Hamilton Sensitive Spf50+ Güneş Koruyucu Losyon 265Ml, hassas cilde sahip herkesin günlük cilt bakımında rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin şekilde korur. Hamilton Sensitive Spf50+, ciltte sorun oluşturmadan dış etkenlerden koruyan bir losyondur. Cilt kızarıklarından, güneş lekelerinden koruyan bir formüle sahiptir. Bu formül sayesinde cilt yüzeyini korumakla kalmaz bunun yanında cildinizi onarır ve nemlendirir. Cilt tarafından kolaylıkla emilir ve yağlı his bırakmaz. Ciltte güneş kaynaklı leke ve iz oluşmasını önler. Kusursuz bir görünüşe sahip olmanızı sağlar. Bu ürün gün içinde cildinizin nemli kalmasını, parlak görünümlü bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Cildi gün boyu yumuşak ve güneş ışınlarına karşı loruma altına tutar. Uzun süre etkisini korur. Ürünü temizlenmiş bir cilde güneşle temasından en az 20 dakika önce uygulamak gerekir. Gün içerisinde de dayanıklı olan Hamilton Sensitive Spf50+, suyla teması durumunda da 4 saat süresince etkin koruma sağlar. 4 saat suya dayanıklıdır. Cildi gün boyunca UVA ve UVB ışınlarına karşı güçlü bir şekilde korur. Gün boyu ciltte nemlendirici etkisi devam eder. Günün her saatinde kullanılabilir. Gün içerisinde birden fazla uygulama tekrarı da yapılabilir.

 

Kullanım Alanları:

Hamilton Sensitive Spf50+, hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için geliştirilmiş güneş ışınlarında koruyucu bir losyondur. Tüm yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Bu özelliği sayesinde kolay kullanım sağlar. Ciltte güneş ışını kaynaklı oluşabilecek iz ve leke gibi sorunları önler.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları:

Bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Çocukların erişmesi mümkün olmayan yerlerde korunmalıdır. Göze temasından kaçınılmalıdır. Olası bir aksilik durumunda bol soğuk suyla göz yıkanmalıdır.

 

Nasıl Kullanılmalı?

Ürünü nemli bir cilt üzerinde kullanmanız önerilir. Çünkü 4 saat suya dayanıklı olan formülü, su ile temas durumunda en yüksek korumayı sağlar. Kullanmadan önce cildinizi saf su ile nemlendirmeniz tavsiye edilir. Ciltte gün boyu durabilir. Durulanma gerekmez. Ürünü kullandıktan sonra cildinize başka bir ürün uygulamanıza gerek yoktur. Losyon formu ile kullanımı kolay olup, yüz ve boyun bölgesiyle beraber tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilir. Yapısında cilde hassas davranan, nemlendiren ve güneş ışınlarını engelleyen güneş koruyucu filtreler vardır. Ciltte yağlı his bırakmayıp gün boyu sizi rahatsız etmez. Sivilce ve akneye sebep olmaz. Gün içinde her zaman güvenle kullanılabilecek bir üründür. Suyla temas halinde 4 saatte bir yinelenmelidir. Cildinize yeteri miktarda uyguladığınızda etkin koruyabilirler. Yüz bölgesi için bir çay kaşığı kadar güneş koruyucu losyon yeterlidir. Vücudun geri kalan bölgelerine ise orantılı güneş koruyucu uygulanmalıdır.

 

Ürün İçeriği:

Yüksek UVA ve UVB ışınlarına karşı güçlü özel bir formülü bulunmaktadır. İçerisinde 4-Methylbenzylidene Camphor, Octocrylene, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate maddeleri bulunmaktadır. Parfüm ve renklendirici içermez.


 

Benzer Ürünler