İmuneksfarma-İmuneksFarma Propolis Vitamin C Çinko 20 Efervesan Tablet
İmuneksfarma-İmuneksFarma Propolis Vitamin C Çinko 20 Efervesan Tablet

İmuneksFarma Propolis Vitamin C Çinko 20 Efervesan Tablet (İMU000831)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺94,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,20(KDV Dahil)

İmuneksFarma Propolis Vitamin C Çinko 20 Efervesan Tablet

İmuneks Farma Propolis, Vitamin C, Çinko içeren Takviye Edici Gıda

Etken Madde

Miktar

BRD*

 

(1 tablet)

 

 

Saf Propolis

8 mg

Vitamin C

1000 mg

1250%

Çinko

10 mg

100%

*Beslenme Referans Değeri

Hacim artırıcı (Sorbitol), L-Askorbik asit (Vitamin C), Asitlik düzenleyiciler (Sodyum bikarbonat, Tartarik asit, Sitrik asit, Sodyum karbonat), Köpüklenmeyi önleyici (Polietilen glikol), Portakal aroma verici, Çinko sitrat, Tatlandırıcı (Sukraloz), Propolis ekstresi (Saf propolis %100), Renklendirici (Riboflavin), Limon aroma verici. Propolis, etil alkolde ekstrakte edilmiştir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir.

Kullanım Şekli: 11 yaş ve üzeri yetişkinler içindir, günde bir efervesan tablet  bir bardak (200 ml) suda çözündürülerek tüketilmelidir. 

Muhafaza Koşulları: 25 derecenin altında, serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Net Miktar:  20 efervesan tablet(2×10 adet) 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza ya da eczacınıza başvurun. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Benzer Ürünler