Benzer Ürünler
INCIA Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ 50ml
INCIA Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ 50ml

INCIA Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ 50ml (INC090081)

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,50(KDV Dahil)

Ürünün Faydaları

İçerisinde kuşburnu, limon ve shea yağı gibi vücut için faydalı birçok içeriği barındıran Incia doğal pürüzsüzleştirici yağ özellikle eklem bölgelerinde kullanılmaktadır. Kullanım sonrasında hızlı bir şekilde etkisini göstermeye başlayan ürün ile birlikte artık sizler de topuk ve dirsek bölgelerinizin çok daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte derinin vitamin ihtiyacı için de oldukça etkili bir çözüm olan Incia doğal pürüzsüzleştiricinin faydaları kısa sürede gözle görülür derecede öne çıkacaktır. Özellikle de kış günlerinde sert iklim şartlarının etkisiyle çatlayan dirsek ve topuk bölgelerinde etkilidir. Böylece sizler de doğal pürüzsüzleştirici yağ ile sert iklim koşullarında dahi kusursuz bir vücuda sahip olabilir ve kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

 

Kullanım Alanları

Incia doğal pürüzsüzleştirici yağ, vücudun daha çabuk kurumaya müsait olan dirsek ve topuk bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tamamen doğal içeriği ile sizlerin vücuduna tam uyum sağlayan bu yağı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çatlayan cilt yüzeyleri için birebir formüle sahip olan pürüzsüzleştirici yağı yetişkinlerin kullanması tavsiye edilmektedir. Sizler de kuruyan veya çatlayan cilt yüzeyleriniz için Incia doğal pürüzsüzleştirici yağ ile tam koruma sağlayabilirsiniz.

 

Yan Etkileri ve Alerjik Reaksiyonlar

Harici bir vücut destekleme ürünü olan Incia pürüzsüzleştirici yağı kullanmadan önce doktorunuza konu hakkında danışmanız tavsiye edilir. Özellikle de hali hazırda devam eden bir tedavisi bulunan bireylerin vücutlarında vitamin dengesinin bozulmaması adına bu durum oldukça önemlidir. Bunun dışında normal şartlarda vücut için zararlı hiçbir maddenin bulunmadığı bu yağı herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir.

 

Normal oda sıcaklığında muhafaza edilmesi tavsiye edilen ürünümüzü kullanım esnasında gözle temas ettirmekten kaçırınız. İçerisinde bulunan maddeler nedeniyle gözünüz kısa süreliğine de olsa yanabileceği için böyle bir durumda direkt olarak yüzünüzü su yardımıyla yıkamanız tavsiye edilir. Bunun dışında eğer hali hazırda devam eden ilaçlı bir tedaviniz bulunuyorsa aile hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede olası alerjik reaksiyonları engelleyebilir ve tedavinize sorunsuz bir şekilde devam ederken bir yandan da kuruyan cilt yüzeylerinize gerekli bakımı sağlayabilirsiniz.

 

Ürün İçeriği

Vücut için faydaları saymakla bitmeyen Incia pürüzsüzleştirici yağın içerisinde; arı balmumu, shea yağı, kuşburnu yağı, aynısefa yağı, limon yağı, mandalina yağı, portakal yağı, greyfurt yağı ve e vitamini bulunmaktadır. Vücut için normal şartlarda tamamen zararsız olan bu bileşenler sayesinde vücudunuzu ağır iklim şartlarında dahi güvene alabilirsiniz.

 

İçerisinde vücut için zararlı olabilecek hiçbir bileşene yer vermeyen Incia tamamen doğal ürünlerden oluşmaktadır. Rakiplerinin aksine paraben, SLS ve sentetik hiçbir maddeyi bünyesinde barındırmayan Incia pürüzsüzleştirici yağı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün içeriğindeki tüm madde ve mineraller profesyonel laboratuar ortamlarında incelenerek ürüne yerleştirilmiştir. Bu sayede vücut için zararı dokunabilecek en ufak bir maddeye dahi ürün içerisinde yer verilmemektedir.