Isis Pharma Ruboril Lotion 250 Ml
Isis Pharma Ruboril Lotion 250 Ml

Isis Pharma Ruboril Lotion 250 Ml (ISI049666)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺228,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,60(KDV Dahil)
Isis Pharma Ruboril Lotion 250 mlIsıs Pharma Ruboril Lotion 250 ml


Hassas ciltler, kolay reaksiyon veren ve tahrişe meyilli ciltlerdir. Soğuk, yeme-içme, güneş ve kullanılan kozmetik ürünlere bağlı olarak etkilenirler. Bu nedenle hassas ciltlerin, kendilerine özel geliştirilen ürünleri kullanmaları önemlidir. Isıs Pharma Ruboril Lotion 250 ml hassas ciltler için özel olarak geliştirilen, özel bir yüz temizleme losyonudur. Makyajdan önce kullanıldığında cildi temizleyerek, cildi makyaja hazır hale getirir. Günlük yaşantıda, çevresel etkenlerden dolayı yüzde biriken yağı, kiri ve cilde uygulanan en ağır makyajı bile kolayca ciltten temizler.

Makyaj, iyi temizlenmediğinde cilt yüzeyinde oldukça büyük problemlere yol açmaktadır. Isıs Pharma Ruboril Lotion 250 ml makyajı ciltten tamamen temizler ve gözenekleri tıkayan tüm zararlı maddelerden arındırır. Akışkan ve nemlendirici özelliği sayesinde cildin kurumasını ve dökülmesini önler. Zamanla tıkanmış olan gözeneklerin açılmasını sağlar. Bu nedenle cilt nefes almaya başlar. Cildin nefes alması, sağlıklı görünmesi ve hafif hissetmesi açısından çok önemlidir. Özünde bulunan maddeler sayesinde, cildi yatıştırır ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardım eder. Hassas cilde sahip olanlar için oldukça doğal ve onarıcı bir losyondur.


Isıs Pharma Ruboril Lotion 250 ml
Reaktif ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Isis Pharma Ruboril Lotion 250 ml cilt yüzeyinde oluşabilecek hasarlara karşı ciltte koruma kalkanı oluşturur. İçeriğinde bulundurduğu Ranunculus Ficaria Extract (Düğün Çiçeği) ; doğal oluşu sayesinde ciltte oluşabilecek kızarıklıkları önler, nemlendirerek yumuşatır ve yatışmış bir cilt sağlar. Gliserin ve Glisikretik Asit bulundurur. Yüz ve göz bölgesine uygulanır. Sabun ve paraben içermez. Hipoalerjeniktir. 

Vücuda Etkisi: Özellikle hassas ciltler üzerindeki makyajı derinlemesine temizler. Cildin gereksinim duyduğu nemi sağlayarak, ciltteki nem dengesini korur. Cildi mükemmel şekilde onarır ve yatıştırır. Hasarlı ciltlerin onarılmasına yardımcı olur. Cildin alerjik reaksiyon vermesine sebep olmaz.

Uygulanan Bölge: Yüz ve göz bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Bir pamuk ped ya da parmak uçlarıyla nazikçe uygulanmalıdır. Durulamaya gerek yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılması önerilir.
Benzer Ürünler