La Roche Posay Effaclar Duo 40 Ml
La Roche Posay Effaclar Duo 40 Ml

La Roche Posay Effaclar Duo 40 Ml (LRP414084)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺339,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺288,92(KDV Dahil)

La Roche Posay Effaclar Duo 40 ML

 

Fransa’nın şirin kasabasının sahip olduğu şifalı suları ülkemize getiren La Roche Posay, içerdiği doğal bileşenli ve aktif özellikli su sayesinde ciltlerde mükemmel bir etki bırakır. Cilt üzerinde hem kısa süreli hem de uzun süreli etkiye sahip La Roche Posay, dermatolog tavsiyesi olması nedeni ile de güven verir. Cildin eksiği olan vitamin ve minerali tekrar cilde kazandıran ürünler sahip olduğu geniş yelpaze ile her tür cilt sorunun çözme konusunda profesyoneldir. La Roche Posay grubunda yer alan Effaclar Duo ile problemli ciltlerde kısa sürede en iyi sonuçların alınması mümkün olur.

 

La Roche Posay Effaclar Duo Faydaları

 

La Roche Posay Effaclar Duo, cildin ihtiyacı olan sebumu karşılar ve cilde dengeli bir görünüm kazandırır. Ciltte 24 saate varan nemlendirme verir. Gün içerisinde ihtiyacı olan bütün mineralleri sağlayan bu ürün ile cilt bütün gün yumuşacık olur.

 

Kirlenmeyi geciktiren özelliği ile cildin bütün gün temiz kalmasını sağlar. Ciltte yağlı his şikâyeti olanlar bu ürün ile ciltlerindeki parlamadan ve yağ şikâyetinden kurtulabilir. Ciltte bulunan leke bakımını yapar ve lekeye karşı koruyucu özelliğe sahiptir.

 

La Roche Posay Effaclar Duo Kullanım Alanları

 

La Roche Posay Effaclar Duo yağlı özelliğe sahip ciltlerde kullanıma uygundur. Yağlı cilt tipleri cilt yüzeyinde soruna karşı oldukça müsaittir. La Roche Posay Effaclar Duo ile yağlı cilt yüzeyindeki hemen her probleme karşı mükemmel sonuçlar elde edilebilir.

 

La Roche Posay kusursuz bir jel dokuya sahiptir. Kullanım sonrasında ciltte herhangi bir şekilde yapışkan bir his yaratmaz. Cilde kolayca emilim sağlar ve ciltte uzun ömürlü etkiye sahiptir.

 

La Roche Posay parmak ucuna bir miktar alınarak cilde yumuşak hareketler ile yedirilerek uygulanır. Masaj ile cildin ürünü emmesi sağlanmalıdır. Yüz bölgesinde dış bölgeden iç bölgeye yapılacak uygulamalar ile en doğru sonuçların alınması da mümkün olur. En doğru etkiyi yaratmak için parmak ucunda ürünü biraz ısıtmak ve uygulamak gerekir. Alın bölgesinden başlayarak yüzün ortalarına ve en son çene kısmına uygulanması uygundur.

 

La Roche Posay Effaclar Duo Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

La Roche Posay nikel testine alınmıştır ve kullanımda güven verir. Hipoalerjik olması nedeni ile güvenle tercih edilebilir. Komedojenik özelliğe sahip olmayan ürün kolay bir şekilde uygulanabilir. La Roche Posay her yaşta kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilir.

 

La Roche Posay Effaclar Duo Ürün Bileşimi

 

İçeriğinde Procerad bulunur ve bu sayede lekeler ile muhteşem bir savaş sağlar.

 

Mannose içeriği ile cilt üzerinde yenileyici bir etki yaratır.

 

APF içermesi sayesinde cildin ihtiyacı olan dengeyi sağlar.

 

Zinc PCA içeriği ile ciltte biriken fazla yağ atar ve birikmenin önüne geçer.

 

Piroctine olamine içeriği ile de ciltte bulunan kusurların görünümünü yüzde 90’a varan oranlarda iyileştirir.

Benzer Ürünler