La Roche Posay Effaclar Jel 400 Ml
La Roche Posay Effaclar Jel 400 Ml

La Roche Posay Effaclar Jel 400 Ml (LRP411991)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺274,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺233,67(KDV Dahil)

La Roche Posay Effaclar Jel 

 

Fransızların dünyaya armağan ettiği pek çok kozmetik markası bulunuyor. İş de onlardan bir tanesi de Loreal şirketler grubunda olan La Roche markası. Kendisi ile aynı adı taşıyan şifalı suların her türlü kozmetik ürününde bileşenleri arasında olduğu markanın dünyanın her yerinde çok sayıda müşterisi bulunuyor. Marka çok farklı beklentilere hitap eden, çok özel ürünler üretiyor. İş de o ürünlerden bir tanesi de La Roche Posay Effaclar Jel. Ürünün adından da anlaşılabileceği gibi jel formunda olan bu ürün 20 ml olarak kendi özel şişesinde satışa sunuluyor. Markanın Effaclar serisinde olan ürünlerden bir tanesidir. Doğru ve düzgün kullanım ile etkin sonuçlar verir. Dermokozmetik bir üründür.

 

Ürünün Faydaları

La Roche Posay Effaclar Jel isimli ürünün doğru ve düzgün kullanım ile faydaları şu şekildedir:

 

  • Cildi tazeler
  • Yağlı ve sivilceye eğilimli ciltlerde etkin temizleme sağlar
  • Cildi hem yatıştırır hem de yatıştırır
  • Her türlü kirden varsa makyajdan cildi arındırır
  • Yağlı ciltlerin en büyük sorunu olan sebumdan cildi korumaya yardımcı olur
  • Yağlı ciltlerin daha güzel görünmesini sağlar
  • Cildi korur
  • Serinin diğer ürünleri ile kullanıldığı zaman kusursuz bir cilt görünümü sağlar
  • Akne oluşumlarını önlemeye yönelik olumlu bir etkisi vardır
  • Jel formunda olduğu için daha kolay sürülür ve daha etkili temizleme yapılmasını sağlar.

Ürün Kullanım Alanları

La Roche Posay Effaclar Jel Effaclar serisinde olan diğer ürünler gibi akneye eğilimli ve yağlı ciltler için özel olarak üretilen bir üründür. Yüze uygulanan bir üründür.

 

Ürünün kullanımından da bahsetmek gerekir ise günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere avuca bir miktar dökülür. Akabinde su ile köpürtülerek cilde hassas bir biçimde masaj yaparak uygulanır. Sonrasında ise durulanır. Anında etkisini gösteren bir üründür. Geceleri kişiler makyaj yapsın ya da yapmasın sağlıklı bir cilt yapısı için kullanılması tavsiye edilir. Akabinde seri ilgili diğer ürünleri kullanılabilir.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Böylesine özel bir ürünün herhangi bir yan etkisi saptanmamıştır. Son kulllanma tarihine kadar markanın belirttiği biçimde kullanıldığı zaman herhangi bir sorun çıkmaz. Paraben, sabun, alkol içermediği için cillte tahriş, kuruma, alerji vb. sorunlara hiçbir biçimde yol açmaz. Erkeklerin de rahatlıkla kullanılabileceği bir üründür. Sadece eğer farklı cilt tip tiplerinde kullanılır ise etkin sonuç vermeyebilir. O yüzden sadece belirlenen grupta olan kişiler bu ürünü cildi temizleme amaçlı olarak kullanmalıdır. 

 

Ürün İçeriği

La Roche Posay Effaclar Jel ürün bileşenleri alfabetik sıra ile şu şekildedir: Aqua / Water . Caprylyl Cıtrıc Acıd. Sodıum Chlorıde. Coco- Betaıne. Dıoleat. Hexylene. Methyl Glucose. Laureth Sulfate Peg-8 Glycol Peg-120 Pca Phenoxyethanol Parfum . Sodıum Hydroxıde. Sodıum Benzoate / Fragrance Sodıum Zınc temel ürün bileşenleridir. 

Benzer Ürünler