La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml
La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml

La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml (LRP408159)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺229,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺183,92(KDV Dahil)
Barkod : 3433422408159
:

La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml 

 

Kozmetik sektörü son derece geniş kapsamlı olan bir olgudur. Gerek ülkemizde gerek dünya çapında bu alanda farklı kesimlerin farklı beklentilerine yanıt veren çok değişik ürünler bulunuyor. Kozmetik sektörü de üretim özelliklerine göre kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor. Nitekim Loreal şirketler grubunda olan La Roche Posay markalı kozmetik ürünler dermokozmetik ürün sınıfında olup, orta üst segment grubunda ürünler vardır. Marka farklı cilt tipleri için değişik ürünler üretir. Effaclar serisi de bu serilerden bir tanesidir. Bu seride olan kozmetik ürünlerinden bir tanesi de La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml adı verilen 200 ml olarak kendi özel ambalajında satışa sunulan toniktir.

 

Ürünün Faydaları

La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml yağlı ve akneye eğilimli ve geniş gözenekli ciltler için piyasaya sunulan tematik olarak adlandırılabilecek olan bir üründür. Bu cilt tiplerinde öncelikle olarak genişlemiş olan gözeneklerin düzelmesine yardımcı olur. İçeriğinde yer alan bileşenler sayesinde cildi temizler. Gözeneklerin tıkanmasını engeller. Cildin daha güzel görünmesini sağlar. Gözeneklerin sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Mikro soyucu özelliği vardır. Gözenekleri sıkılaştırır. Bu çok özel tonik kullanıldıktan sonra cilt kendini rahatlamış ve tazelenmiş hisseder.

 

Kullanım Alanları

La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml kullanım alanı ve biçimi için de bir şeyler söylemek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir. Bu ürün kadın erkek genç yaşlı herkes tarafından her yaşta kullanılabilir. Yağlı ve akneye eğilimli olan ciltlerde cilt önce Effaclar serisinde yer alan temizleyici ile temizlenir. Cilt kurulanır. Akabinde bir parça pamuğun üzerine tonik dökülür. Göz çevresi dışında tüm yüzeye cildin dokusu da göz önüne alınarak hassas bir biçimde uygulanır. Durulama gerektirmez. Sonrasında serinin diğer ürünü istenir ise kullanılır ya da makyaj ürünlerine geçilebilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılabilir. Doğru ve düzenli kullanım ile etkin sonuçlar veren bir toniktir. Son kullanma tarihine kadar kullanılabilir.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml ilgili klinik deneylerden geçtikten sonra piyasaya sunulan bir üründür. İlgili cilt tiplerinde kullanıldığı zaman herhangi bir sorun teşkil etmez. Alerji tahriş vb. durumlara yol açacak bir durum mevcut değildir. Ciltte herhangi bir yan etki yaratan bir ürün değildir. Güvenle kullanılabilir. Burada ayrıca aşırı ya da istenilenden az kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Son kullanım tarihinden sonra kullanıldığı zaman istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir.

 

 

 

Ürün Bileşimi

La Roche Posay Effaclar Tonik 200 Ml ürün bileşenleri aşağıda olduğu biçimdedir:

 

Water- aqua, , citric acid, parfum / fragrance, alcohol denat, glycerin, propylene glycol, , peg-60 hydrogenated castor oil, sodium citrate, disodium edta, capryloyl salicylic acid, salicylic acid,

Benzer Ürünler