Benzer Ürünler
La Roche Posay-La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml
La Roche Posay-La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml (LRP583626)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺824,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺701,17(KDV Dahil)

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml 

 

Kozmetik sektörü dünyanın en büyük endüstri alanları arasında yer alıyor. Bu noktada hem butik olarak çalışan, hem de son derece geniş bir yelpazede üretim yapan kozmetik firmaları vardır. İş de o markalardan bir tanesi de Fransızların dünyaca ünlü markası olan Loreal firmasının bünyesinde olan La Roche Posay isimli markasıdır. Marka adını üretilmekte olduğu kasabadan alır. Kasaba Fransa’nın termal suları ile ünlü olan bir kasabasıdır. Nitekim marka tüm ürünlerinde bu şifalı termal suları kullanır. Ürün gamı benzerleri ile kıyaslandığında son derece geniştir. Kendi alt başlıkları altında çok özel ürünleri vardır. İş de o ürünlerden bir tanesi de La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml isimli ürünüdür. Ürün isminden de anlaşılacağı üzere serum formatında olup 30 ml olarak satışa sunulur.

 

Ürünün Faydaları

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml aşağıda yer alan bileşenlerden de anlaşılacağı üzere anti aging grubunda yer alan kırışıklık karşıtı olan bir üründür. Ürünün en temel özelliklerinden bir tanesi yaşlanmanın en temel belirtilerinden olan ciltte olan sıkılık kayıplarını ortadan kaldırarak cildi sıkılaştırmasıdır. Bunun yanında yaş almaya bağlı olarak ortaya çıkan cilt kırışıklıklarının görünümünü ortadan kaldırmaya yardım eder. Cildin doğru ve düzenli kullanım ile daha genç ve daha güzel görünmesini sağlar. Cildi nemlendirir. Dolgunlaştırmayı üst düzeyde gerçekleştirir. Yine ürün bileşenleri itibarı ile cildi korur. Yaşlanma belirtileri ile etkin bir biçimde savaşır.

 

Kullanım Alanları

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml kullanım alanına bakıldığında tüm cilt tiplerinde kullanılabilir bir formudur. Burada önemli olan husus ilk yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaya başladığı andan itibaren kullanılması gereken bir ürün olduğudur. Serum formunda olduğu için çok daha etkin bir sonuç verir.

 

Bu çok özel serumun kullanımı hakkında da bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Temizlenmiş olan cilt yüzeyine ve boyun kısmına günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere kullanılır. Göz çevresine kullanılmaz. Markanın diğer bu özellikte olan kremleri ile kullanımı daha etkin sonuçlar verir.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Yapılan klinik deneyler sonrası piyasa sunulmuş bir ürün olup, herhangi bir yan etkisi mevcut değildir. Alerji tahriş vb. sorunlara yol açmaz.

 

Ürün Bileşimi

La Roche Posay Hyalu B5 Serum 30 ml ürün bileşenleri şu şekildedir: aqua / water. Parfum /fragrance . Glycerın . Alcohol denat. Cıtrıc acıd. Ammonıum polyacryloyldımethyl taurate. Propylene glycol . Butylene glycol .Panthenol .Pentylene glycol . Dimethıcone. Peg-6 caprylıc/caprıc glycerıdes. Ppg-6-decyltetradeceth-30. Glyceryl isostearate . Madecassosıde . Sodıum hyaluronate .Phenoxyethanol . Hydrolyzed hyaluronıc acıd. Caprylyl glycol . Xanthan gum . Disodium edta . Tocopherol.