La Roche Posay Kerıum Ds Şampuan 125 Ml
La Roche Posay Kerıum Ds Şampuan 125 Ml

La Roche Posay Kerıum Ds Şampuan 125 Ml (LRP407268)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺254,92(KDV Dahil)
Barkod : 3433422407268

 

 

 

MİKRO-SOYUCU LHA™ İÇEREN, KEPEĞE KARŞI ETKİLİ YOĞUN BAKIM KÜRÜ ŞAMPUANI.

Kepeğe karşı görünür etki sunar. İçerdiği temizleyici kompleks, saç derisindeki sebum dengesini sağlar ve kepeğin azalmasına yardımcı olur. İnatçı, tekrarlayan, saç derisine yapışan kepeklenme.

LHA, kalıcı kepeği yok etmek için ince, yoğun ve mikro soyucu etki sağlar. Geliştirilen teknolojisi sayesinde kepeğe kökünden etki etmek ve yeniden oluşmasını engellemek için kafa derisine ve saç köküne arındırıcı bir kompleks uygular. İçeriğindeki Vitamin PP, derideki kaşıntıyı rahatlatabilmektedir.

 

Kullanımın ilk haftasından itibaren gözle görünür etkinlik, daha yumuşak, parlak saçlar ve kaşıntıda azalma gözlemlenmiştir. Düzenli kullanıldığında saç derisinin sebum dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Formülü sayesinde kepeğin yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olur.Saç derisini rahatlatıcı etkisi, ilk kullanımlardan itibaren gözlemlenebilir. 3 haftalık kullanım sonrasında saç derisi uzun süreli olarak arınır.

 

Bir miktar şampuanı saç derinize nazikçe masaj yaparak uygulayın ve saçınızı durulayın. 4 haftalık kür halinde (gün aşırı) haftada 3 kere uygulayın. Diğer günlerde kullanmak üzere tamamlayıcı şampuan olarak Kerium Doux Extreme şampuanı kullanmanız önerilir.

 

 

Benzer Ürünler