Benzer Ürünler
La Roche Posay Redermıc [R] 30 Ml
La Roche Posay Redermıc [R] 30 Ml

La Roche Posay Redermıc [R] 30 Ml (LRP413063)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺835,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺709,67(KDV Dahil)

La Roche Posay Redermıc [R] 30 Ml

 

- La Roche Posay Redermic Retinol, kırışıklıkların ve cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya destek olan cilt bakım kremidir. La Roche Posay Redermic Retinol, hassas ciltler için uygundur. Ciltte güneşin sebep olduğu erken yaşlanma belirtileri ve cilt tonu dengesizliklerine karşı destek olur. Ciltte ince çizgi görünümünün azaltılmasına katkı sağlar. Cildin ışıl ışıl bir görünüm kazanmasına ve olgunlaşma belirtilerinin azaltılmasına destek olur. Saf retinol ve Progressive Release retinol (LP) içeren özel yapısı sayesinde günlük optimal dozda retinolü cilde derece derece ulaştırmaya çalışır. Böylece yaşlanma karşıtı etkinlik sağlanmasına katkı verirken cildin hassasiyetini de korumaya destek olur. La Roche Posay Redermic Retinol’un içeriğinde La Roche Posay Termal Suyu, Saf retinol ve Progressive Release retinol yer almaktadır.

- La Roche Posay Termal Su, cildi yatıştırmaya destek olan içeriğiyle cildin rahatlamasına katkıda bulunur. Bir ferahlık hissinin sizi sarmasına katkı sağlar. Tahriş karşıtı bir etkiye sahiptir ve cildin yumuşamasına destek olur.

- Retinol, cildin yenilenmesi ve yapılanmasına katkı sağlar. Ciltteki gözeneklerin sıkılaştırılmasına ve leke görünümünün azaltılmasına destek olur. Ölü derinin uzaklaştırılmasına katkı sağlayarak cildin yumuşaklık kazanmasına katkıda bulunur.

- UV ışınlarına maruz kalmaktan kaçınınız. Günlük olarak 15 SPF ya da daha yüksek bir güneş koruyucu krem kullanınız.

- Diğer retinol içeren ürünlerle birlikte kullanılmamalıdır. İlk kullanım esnasında tahriş hissi verirse uygulama sıklığını azaltınız. Böylece cilt retinole alışacaktır.

- La Roche Posay Redermic Retinol, yaşlanma karşıtı güçlü etkisiyle ince çizgilerin ve lekelerin görünümünü azaltmaya destek olan cilt bakım ürünüdür.

 

Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Sabah veya akşam olmak üzere cildinizi temizledikten sonra parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Kuru ciltler için nemlendirici kullanılması önerilir. Göz ile temas etmesinden kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir. Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.