La Roche Posay Rosalıac Uv Legere 40 Ml Kızarıklık Karşıtı Bakım Kremi SPF 15
La Roche Posay Rosalıac Uv Legere 40 Ml Kızarıklık Karşıtı Bakım Kremi SPF 15
La Roche Posay Rosalıac Uv Legere 40 Ml Kızarıklık Karşıtı Bakım Kremi SPF 15

La Roche Posay Rosalıac Uv Legere 40 Ml Kızarıklık Karşıtı Bakım Kremi (LRP413322)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺495,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺395,92(KDV Dahil)
Barkod : 3337872413322

La Roche Posay Rosalıac Uv Legere 40 Ml Kızarıklık Karşıtı Bakım Kremi SPF 15 Ürün Açıklaması

 

La Roche Posay serisi, kullanıcılarına her cilt tipine uygun bakım kremleri sunar. Hassas ciltler için özel olarak üretilen Posay Rosalıac Uv Legere ciltte bulunan kızarıklıkların giderilmesinde etkin rol oynar. Hassas cilt yapısı üzerinde gül hastalığı vb. nedenlerle oluşan kızarıklık görünümünü minimize eder ve cilde ferahlık hissi verir. Yüz bölgesinde bulunan kılcal damarlar cilt yüzeyinde oldukça hassas bir yapı oluşturmaktadır. Posay Rosalıac Uv Legere ile hem cilt yüzeyinde bulunan ton farkı kapanır hem de cilt yatışır. Rahatlatıcı etkiye sahip Posay Rosalıac Uv Legere sahip olduğu kapatıcılık özelliği ile de cildi makyaj öncesine hazırlar.

 

Ürünün Faydaları

 

Posay Rosalıac Uv Legere kızarık ciltlerdeki hassas yapıya müdahale eder ve cildin kurumasını önler. Cildi ferahtan nemlendirici bakım kremi 24 saat cilt yüzeyinde derinlemesine bir koruma sağlar. Aynı zamanda içerisinde UV ışınlarına karşı koruyucu içeriklere sahip olan nemlendirici krem güneşten de cildi korur. Özellikle cilt bakımının en sık yapıldığı yaz dönemlerinde Posay Rosalıac Uv Legere ile güneşe rahatça çıkmak mümkün olur. Posay Rosalıac Uv Legere kızarıklıkları gizlediği gibi kızarıklıkların tekrar oluşumunu engelleme konusunda da oldukça faydalıdır.

 

Kullanım Alanları

 

Posay Rosalıac Uv Legere temelde cilt yüzeyinde kızarıklık problemi yaşayan kişiler için özel olarak üretilmiştir. Cilt yüzeyinde bulunan kızarıklığı en aza indirmek isteyenler ve tek renk bir cilt tonuna sahip olmak isteyenler Posay Rosalıac Uv Legere için idealdir. Her türlü dermatolojik test ve kontrolden geçen Posay Rosalıac Uv Legere güvenli kullanım koşulları ile kullanıcılarına sunulmuştur. Cilt yüzeyinde meydana gelen kuruluk şikâyetlerine karşı uzun süreli nemlendirici etki bıraktığı kanıtlanmıştır. İçeriğindeki bileşenlerin her biri tamamen doğal bileşenlerden oluşan Posay Rosalıac Uv Legere herhangi bir zararlı içerik bulundurmaması nedeni ile de güvenle kullanılabilir.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Posay Rosalıac Uv Legere kullanım koşullarına uyulduğu durumlarda profesyonel bir etki yaratır. Dışarıdan hava girişini sıfıra indiren özel kapaklı ambalajı sayesinde uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. Cilt yapısına uygun özelliklere sahip bir temizleyici ürün yardımı ile cilt yüzeyi temizlendikten sonra Posay Rosalıac Uv Legere bir miktar parmak uçlarına alınarak cilt yüzeyine masaj hareketleri ile uygulanmalıdır. Cilde iyice yedirilen ürün ciltte bekleyerek istenilen etkiyi elde etmek mümkün olur. Ürün Bileşimi (veya Ürün İçeriği)

 

Posay Rosalıac Uv Legere içerisinde güneşten koruyucu Mexorly UV bileşenler bulunur. İçeriğinde CG ile birlikte B3 vitaminleri bulunur. Bu vitaminler kızarıklığın giderilmesine yardımcı olan temel bileşenlerdir. Cilt üzerinde nemlendirici ve dinlendirici özelliğe sahip özel Roche-Posay termal su içerir. Özel termal su içeriği ile zenginleştirilen Posay Rosalıac Uv Legere cilt üzerinde kalıcı etki yaratacak şekilde üretilmiştir.

Benzer Ürünler
function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Open+Sans:100,200,300,400,500,600,700,800,900:latin,latin-ext','sans-serif'] }, custom: { families: ['Rubrik:200,300,400,500,600',], urls: ['/CustomCss/ticimax/font/stylesheet.css'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });