La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400ml
La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400ml

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400ml (LRP545778)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺285,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺227,92(KDV Dahil)
Barkod : 3337875545778

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400 ml Ürün Açıklaması

 

Ürünün Faydaları Nelerdir?

 

Cildi yatıştıran bu özel yapıya sahip olan ürün, yüzünüzün her bir kısmında mat değil tamamen nemli bir his bırakır. En çok da bu yönüyle ilgi görür. La Roche Posay markasının eşsiz güvenilirliği ile beraber karşınıza çıkan bu temizleme jeli sayesinde cildiniz eskisinden çok daha parlak bir hale gelir.

 

Üstelik bu herkesin ilgisini bizzat çeken bu güzel parlaklık, sağlıklı bir ışıltıyı da ortaya çıkarmış olur. Böylece cildinizin derinlemesine temizlendiğini de hissetmiş olursunuz. Yani her bir fayda bir arada bulunur. Makyaj temizleyicinizle de vedalaşın, artık La Roche Posay Toleriane Caring Wash ürünü var!

 

Kullanım Alanları Nelerdir?

 

La Roche Posay Toleriane Caring Wash 400 ml ürününü yüzünüzde ve boyun bölgenizde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için ideal olan bu ürün cildinize asla herhangi bir anlamda zarar vermez. Böylece her an taze bir cilde sahip olmanın büyük keyfini yaşamış olursunuz. Tabii ürünün kullanım alanları ve yararları bununla da sınırlı kalmıyor.

 

Canlı bir cilde sahip olmak bu yüz temizleme jeli sayesinde artık hem kolay hem de keyifli olacak! Üstelik bu ürün ile göz makyajı temizlemek de artık çok basit hale gelmiş oluyor. Kesinlikle bu yüz temizleme jelini zaman kaybetmeden denemelisiniz. Üstelik 400 ml boyutu sayesinde uzun süreli kullanım seçeneği de sunar.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları Nelerdir?

 

La Roche Posay Toleriane Caring Wash ürününün herhangi anlamda bir yan etkisi ve alerjen uyarısı asla yoktur. Tabii bu yine de kişinin cildine göre değişebilen bir durum olmaktadır. Bu yüzden her daim ürün içeriğini inceleyerek kullanmaya özen göstermelisiniz. Herhangi bir problem oluşması dahilinde acilen bir doktora başvurmayı da ihmal etmemeniz gerekiyor. Böylece herhangi bir sorunla daha rahat baş edersiniz.

 

Ürün İçeriğinde Neler Vardır?

 

Parfüm içermeyen bu ürün tam bir cilt dostudur diyebiliriz. Gliserinli içeriği sayesinde cildin korunmasına ekstra bir katkı sağlar. Böylece cildiniz eskisinden daha sağlıklı hale gelirken ışıltısı ile de herkesin dikkatini çekmiş olur. Su bazlı olan bu ürün hiçbir şekilde cildinizin zarar görmesine izin vermez. Cildinizi yıpratmaz ve elbette cildiniz üzerinde herhangi bir aşındırma durumuna neden olmaz. Teniniz ilk günkü tazeliğini her zaman için korur. Normal, kuru ya da hassas cilt tipinden herhangi birine sahipseniz bu ürün tam olarak size göre diyebiliriz.

 

Fakat tamamen ya da kısmen yağlı bir cildiniz varsa bu ürünü kullanmamanız gerekiyor, aksi halde cildiniz dilediğiniz görünüme kavuşamaz. Fakat hassas ve kuru olan bir cilde sahipseniz bu ürünün tüm faydalarını yakından görmüş olacaksınız. Böylece kusursuz bir cilde kavuşmanın tadını çıkaracaksınız!

Benzer Ürünler
function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Open+Sans:100,200,300,400,500,600,700,800,900:latin,latin-ext','sans-serif'] }, custom: { families: ['Rubrik:200,300,400,500,600',], urls: ['/CustomCss/ticimax/font/stylesheet.css'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });