Benzer Ürünler
Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası Tekli
Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası Tekli

Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası Tekli (LAN990140)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺539,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺431,20(KDV Dahil)
Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası Tekli
 
Özellikleri:  Yeni Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası anne sütünün etkin ve rahat bir şekilde sağılması için özel olarak tasarlanmıştır. Hafif, taşınabilir ergonomik yapısı ile annelere kolay kullanım imkanı sağlar. Elektriğe bağlı olarak ya da pille kullanılabilir.
  Yenilikçi Rotatif Motoru sayesinde hafif, güçlü ve çok verimlidir.
  Uyarı ve sağım olmak üzere iki fazlı çalışır. İki faz teknolojisi ile bebeklerin doğal emiş ritmini taklit ederek kolay ve rahat sağım imkanı sunar.
  Uyarı Fazı hızlı ritmi ile annede sütün oluşmasını ve akmaya başlamasını sağlar.
  Sağım Fazı daha yavaş ritimde daha güçlü bir vakum gücü uygulayarak anne sütünün memeden çıkışını sağlar.
  Uyarı ve Sağım Fazlarında vakum gücü annenin konforuna uygun olarak ayarlanabilir. Toplamda 12 farklı vakum seviyesi uygulanabilir.
  Led göstergesi annenin hangi fazda ve hangi vakum gücünde sağım yaptığını gösterir.
  Gıda saklamaya uygun polipropilen maddeden üretilmiştir. BPA ve BPS içermez.
  Kapalı tasarımı ve diyafram sistemi sütün pompanın motor kısmına kaçışını engeller. Böylece motor bölümünde bakteri oluşmaz. Bu özellik anne sütünün hijyenik kalmasını sağlar.
  Ambalajın içerisinde yedek valfler ve şişe standı bulunur. Kapama diski şişelerin süt saklama şişesi olarak kullanılma imkanı sunar.
  Ambalajın içerisinde bulunan Lansinoh mOmma NaturalWaveTM biberon emziği bebeklerin biberonu kolay kabul etmelerini ve anne memesine geri dönmelerine imkan tanır. Lansinoh mOmma NaturalWaveTM biberon emziğinin varolan emzirme düzeninin devam etmesine olanak tanıdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
  Bağımsız yapılan araştırmada her 10 anneden 9'u Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompasını konforu, rahat ve hızlı sağımı, kolay kullanım ve temizliği konusunda onaylamıştır.