Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 Ml
Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 Ml

Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 Ml (LUB660152)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺385,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺360,40(KDV Dahil)
Barkod : 7640108660152
Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 ml

Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 ml ciltte nem tutar ve epidermisi yoğun olarak nemlendirir ve kurumasına karşı önlem alır. İçeriğindeki eşsiz vitamin C glukosit pigmentli noktaların görünüşünü açık olarak düşünür ve serbest radikallere karşı vitamin E ile birlikte birbirinin etkisini arttırır ve cildin yaşlanmasına karşı savaşır. Ürün kolajen bozulmasını önler ve cildi sıkılaştırır. Göz çevresi hassas bölgesi için de uygundur.
Gün içerisinde gözenekler kirden ve tozdan kapanır ve oldukça zorlu bir cilt yüzeyi ortaya çıkar. Yapılan makyaj ve farklı uygulamalarda gözenekleri tıkar. Bu noktada gözeneklerin temizliğini gerçekleştirmek için düzenli bakım yapılmalı ve doğru ürün tercih edilmelidir. Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 ml ile cilt yüzeyi canlanır ve çeşitli nedenlerle açılmış olan gözenekler temizlenerek küçülür. Gözeneklerin canlanarak küçülmesi için cildin temizlenmesi için en ideal ürün Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 ml olarak bilinmektedir.
Bakım düzenli olarak gerçekleştirilmelidir. Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 ml kullanımı ilekapanan gözenekler açılır ve canlanır. Uygulama öncesinde cilt temizlenmelidir. Sonrasında da anti aging age tonik alkolsüz ile cilt temizlenir ve canlanır.
Sivilce ve aknelerin oluşumları sonrasında yanlış müdehale de gözeneklerde büyümelere açılmalara neden olabilir. Aynı şekilde açık olan gözeneklerin dış etkilerle dolması nedeniyle de gözenekler tıkanarak genişler ve kötü bir hale dönüşür. Bu noktada da Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 ml kullanılabilmektedir.

Özellikleri:
  • Ürün cildi canlandırır ve gözenekleri küçültür.
  • Hyaluronatlar PCA ciltte natürel nem tutucu faktör epidermisi yoğun olarak nemlendirir.
  • Nemlendirici bakım sağlayan ürünle cilt kurumaz.
  • Serbest radikallere karşı etkili bakım sağlar.
  • Cildin yaşlanmasına karşı da aktif olarak savaşır.
  • Oligapeptidler kolajenin bozulmasını önler ve cildi sıkılaştırır.
Kullanımı: Temiz cilt üzerine uygulanan Lubex Anti Age Canlandırıcı Ve Gözenek Küçültücü Tonik 120 ml ile gözenekler küçülür ve canlanır.

İçeriği: Aqua, Butylene Glycol, Pentylene Giycol,Glycerin, Polysorbate 80, Sodium PCA, AscorbylGlucoside, Tocopheryl Acetate, Parfum, Bisabolol, SodiumHyaluronate, Sodium Hydroxide, Acetyl Hexapeptide-20.
 
 
Benzer Ürünler