Lubex Anti-Age Vitamin C Konsantre
Lubex Anti-Age Vitamin C Konsantre

Lubex Anti-Age Vitamin C Konsantre (LUB660305)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺1.225,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.145,80(KDV Dahil)
Barkod : 7640108660305
Lubex Anti-Age Vitamin C Konsantre

Özellikleri:

     • Her cilt tipi için
     • Yüksek doz (% 10 vitamin-C-glukozid)
     • Pigment noktalarının rengini açar

Sıkı ve parlak bir cilt için dermatolojik yoğun formül.
Yüksek dozda vitamin-C-glukosid                                                                                               
Patentli ve stabilleştirilmiş C vitamini formu, oldukça etkilidir. Kolajen oluşumunu arttırır vekırışıklıkları önemli ölçüde azaltır. Melanin oluşumunu engeller ve cildin oldukça koyulaşmışbölgelerinin rengini görünür şekilde açar.
Vitamin E (Tokoferol) + HAF
Vitamin E ve patentli geciktirici systemin vitamin-C-glukozid ile kombinasyonunun güçlü bir antioksidan etkisi vardır ve cildi oksidatif gerilimden ve foto yaşlanmaktan korur.Hyaluronik asit parçacıkları (HAF) cildi içten ve dıştan çok iyi nemlendirir.
Tere filizi (cress sprout) ekstresi + soya isoflavon Her iki bitkinin aktif bileşiklerinin konsantresi koyulaşmış bölgeleri ve yaşlılık lekelerini, çevresindeki normal renkli cildin rengini açmadan önemli ölçüde azaltır. Düzgün bir ten rengi ve parlak bir görünüm sağlar.
Lubex anti-age vitamin C konsantresi kırışıklıkların giderilmesine, koyu lekelerin azaltılmasına yardımcı olur ve cilde daha düzgün ve genç bir görünüm sağlar.
         • Koruyucu içermez (örneğin parabenler)
        • Alerjik parfüm içermez.
        • Renklendirici maddeler ve paraffin yağı içermez
Hava geçirmeyen dozlama sistemi ve depolama Bu yeni ambalaj teknolojisi anti-age yoğun formülü ışık ve oksijenden koruduğundan dolayıoptimal etki sağlar. Ayrıca, yüksek kalitedeki içeriği harici kontaminasyonlardan korunmuş olup,cilde hasar veren koruyucuya ihtiyaç kalmamıştır. Aynı anda, özel dağıtıcısı ile ideal dozunverilmesini ve kutunun tamamen boşaltılması sağlanmıştır.
Oda sıcaklığında (15-25) saklayınız.

Uygulama                                                                                                                                         
Lubex anti-age vitamin C konsantre her cilt tipi için uygundur.Temiz cilde uygulayınız. Göz çevresine kullanılmaz. Gündüz veya gece kreminden önce uygulayınız. 1-2 ay veya daha uzun süre kullanınız. Düzenli olarak uygulandığında etkisini daha iyi gösterir.   
Benzer Ürünler